Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Ja nepieciešams naudas aizdevums, taču tā saņemšanu traucē kredītvēsture, kas ir negatīva, ir vērts kredītu meklēt pie kādas no ātro kredītu kompānijām. Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi ir pazīstami ar to, ka pie to aizdevējiem var vērsties dažādi cilvēki – ar dažādām kredītu pieredzēm.

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi nav tas aizdevuma veids, kas ir plaši izplatīts. Kredītu kompānijai, izsniedzot kredītu negatīvas kredītvēstures īpašniekam, pastāv risks – jo nav garantijas, ka iepriekšējā kredītu maksāšanas pieredze neatkārtosies.

Tieši tādēļ, lai mazinātu risku, ka persona ar negatīvu kredītvēsturi, kredītu neatmaksās – ātro kredītu kompānija kredītu varētu izsniegt ar kādu papildus noteikumu, piemēram, ķīlu vai augstāku aizdevums komisijas maksu.


Ja kredītvēsture ir negatīva, un, ir nepieciešams steidzams naudas aizdevums, kas varētu kalpot kā īslaicīga finansiālā palīdzība, var vērsties pie viena no populārākajiem aizdevējiem – SMS CREDIT. Sms Credit kredīts ir ātrs un ērts – tāpat kā visi šie interneta aizdevumi.

Par labu SMScredit.lv piedāvātajam aizdevumam tam liecina vairāki apstākļi – piemēram tas, ka pirmais kredīts ir pieejams bez maksas. Bezmaksas aizdevumi ir tieši tie, ko iedzīvotāji vēlas saņemt – jo kāpēc gan izvēlēties maksas pakalojumu, ko ir iespējams saņemt bez liekas naudas izmešanas?

Kāpēc SMS CREDIT?

  • Kredīts no 18 gadu vecuma;
  • Kredīts  pirmajā reizē bez maksas līdz 200 latiem;
  • Kredītu var saņemt arī personas bez darba vietas;
  • Kredīta atmaksas atlikšanas maksajums ir salīdzinoši draudzīgs;
  • Kredītu var saņemt arī tad, ja jau ir kāds cits ātrais kredīts, kas nav vēl nomaksats;
  • No trešās aizņemšanās reizes pieejams 400 latu liels aizdevums.

Sms Credit kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvojums un vēl citas neskaitāmas formalitātes. Tādēļ arī tieši šis aizdevējs ir viens no variantiem, kur vērsties – reģistrēties tā mājas lapā un pieteikties aizdevumam.


No kredītu kompānijām noslept to, ka kredītvēsture ir negatīva nav iespējams. Kredītvēsturi, kura ir sabojāta – slikta vai negatīva – arī mainīt īsā laika posmā nav iespējams. Aizdevēja rīcībā informācija par ne tik veiksmīgu kredītu pieredzi ir pieejama  ļoti ilgu laiku – līdz pat 10 gadiem.

Tas nozīmē, ka negatīvas kredītvēstures īpašniekiem, atkārtoti uzsakt kādas kredītsaistības varētu būt tiešām grūti. Grūti un sarežģīti – jo aizdevēji labprāt klientu vidū vēlas redzēt personas ar „tīru” kredītvēsturi – ar pozitīvu pieredzi, ar priekšzīmīgi veiktiem maksājumiem.

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi var būt iespēja arī uzlabot savu kredītvēsturi – aizņemties un laicīgi šo aizdevumu atmaksāt. Ja kredīta atmaksa neradīs sarežģījumus, nākamajā reizē, kad vien naudas maks būs tukšs, būs skaidri zināms, ka kredītu kompānija palīdzēs – aizdos arī atkārtoti.

Plašāks ieskats ātro kredītu kompāniju sarakstā ir Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā. Pirms aizņemies – izvērtē savas iespējas – aizņemies ar atbildību!


ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

4.86 avg. rating (96% score) - 44 votes

Tavs komentārs