Ātrie aizdevumi bez maksas

Iedzīvotāji priekšroku sniedz kredītu kompānijām, kuru piedāvājumā ir pirmais kredīts bez maksas. Šādus naudas aizdevumus – izdevīgus, ātrus, vienkāršus un ērtus – piedāvā vairākas kredītu kompānijas. Ātrie aizdevumi bez maksas – pieejami pirmajā aizņemšanās reizē. Tie tiek piedāvāti kredītu kompāniju jaunajiem klientiem, kuri līdz šim nav izmantojuši aizdevēja sniegtos pakalpojumus.


Cik lieli ir ātrie aizdevumi bez maksas? Ja kredīta ņēmējs ir jaunais klients, tam ir pieejams aizdevums, kas pirmajā reize nepārsniedz 100 – 200 latus. Kredīta summa – atkarīga no izvēlētā aizdevēja, personas kredītspējas un aizņemšanās reizes. Pirmajā reizē ir pieejama salīdzinoši neliela naudas summa, kas gadījumā, ja aizņemsies atkārtoti, tiek paaugstināta.

Uz cik ilgu laiku tiek izsniegts šis bezmaksas aizdevums? Uz salīdzinoši neilgu – pirmais ātrais kredīts parasti ir ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Kredītu ir iespējams atmaksāt gan ātrāk, gan arī vēlāk – ja veic nepieciešamo pagarinājuma maksājumu. Pagarinājuma maksājums sniedz iespēju kredīta atmaksu atlikt – līdz laikam, kad kredīta ņēmējs būs drošs, ka kredīta atmaksa neradīs atkārtotu naudas līdzekļu trūkumu.

Ātrie aizdevumi ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši nepieciešamo vecumu, un, tiem ir atbilstoši ienākumi, kas ļaus kredītu atmaksāt. Katra kredītu kompānija ir noteikusi vecuma ierobežojumu, kas var būt gan no 18, gan 19, gan 20 vai 21 gadu vecuma.


Ātrie aizdevumi bez maksas:

FERRATUM – no 21 gadu vecuma:

  • Kredīts pirmajā reizē bez maksas – līdz 100 latiem!
  • Kredīta atmaksas laiks līdz 45 dienām;
  • Iespējams kredīta atmaksu atlikt – veicot kredītam atbilstošu pagarinājuma maksājumu.

SMS CREDIT – no 18 gadu vecuma:

  • Pirmais kredīts bez maksas – līdz 200 latiem!
  • Kredīta atmaksas laiks – līdz 30 dienām;
  • Kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt par salīdzinoši izdevīgu cenu.

SOHO CREDIT – no 18 gadu vecuma:

  • Pirmais bezmaksas aizdevums – līdz 150 latiem!
  • Atmaksas laiks – līdz 30 dienām;
  • Ir iespējasms kredīta atmaksu atlikt – jāveic pagarinājuma maksajums.


Vēl bez vecuma ierobežojuma ņem vērā arī kredīta ņēmēja kredītvēsturi un kredītspēju. Kredīti tiek piešķirti personām, kurām nav nenokārtotas parādsaistības citās kompānijās, un, kuru ienākumi būs piemēroti, lai aizdevumu atmaksātu. Ir svarīgi, lai kredīts neradītu lieku smagumu tā jau nestabilai un nedrošai ekonomiskai situācijai – tas nozīmē, ka kredīts ir piemērots tikai tad, ja naudas trūkumam ir īslaicīgs raksturs. Kredīts ir gluži piemērots, piemēŗam, laikā pirms algas vai citiem ienākumiem.

Nereti tieši tas, vai pirmais kredīts ir bezmaksas, nosaka to, vai kredītam persona izlems pieteikties. Apskati TOP aizdevējus kredītu salīdzināšanas tabulā. Esi drošs, ka aizdevums būs ne tikai ātrs, bet arī izdevīgs un bezgala ērts. Aizņemies ar atbildību un gudri!


4.80 avg. rating (95% score) - 46 votes

Tavs komentārs