Ātrais naudas aizdevums bez darba vietas

Vai ir iespējams aizņemties arī tad, ja esi bez darba vietas? Jā – ātrais kredīts ir pieejams arī personām, kuras ir bez darba! Lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešama izziņa no darba vietas, pat nav nepieciešams pamest mājas, lai parakstītu aizdevuma līgumu – ātrais kredīts ir pieejams internetā.


Ātrais naudas aizdevums bez darba vietas ir pieejams – SMS CREDIT – turklāt pirmais kredīts līdz 200 latiem tiek pieširts bez maksas! Kompānija saviem klientiem nav uzstādījusi obligātu prasību pēc darba vietas. Lai saņemtu naudas kredītu pie Sms Credit, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam, kura kredītvēsture ir pozitīva. Ja esi bez darba un Tev ir nepieciešams naudas kredīts – reģistrējies kompānijas mājas lapā un piesakies aizdevumam. Sms Credit, pēc Tava pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas, naudu Tavā bankas kontā var ieskaitīt 15 minūšu laikā. Ātra nauda, kas var palīdzēt personām, kuras ir arī bez darba vietas!

Ātrais kredīts, ja aizņemsies pirmo reizi, ir vidēji 150 līdz 200 latus liels. Pirmais kredīts vairākās kredītu kompānijās tiek izsniegts – bez maksas! Tas nozīmē, ka, ja Tu aizņemsies 100 latus, noteiktajā atmaksas termiņā būs jāatmaksā tie paši 100 lati – ne santīmu vairāk! Maksimālā ātrā kredīta summa tiek sasniegta trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē. Kompānija palielina Tev pieejamo aizdevuma summu tikai tad, ja esi veiksmīgi atmaksājis iepriekšējo aizdevumu. Maksimālā kredīta summa ir vidēji 350 līdz 400 lati.


Aizņemties ātro kredītu Tu vari īstermiņā – uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem! Ja brīdī, kad aizdevums būs jāatmaksā, Tu tam nebūsi gatavs – neuztraucies – jo kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt. Lai atliktu kredīta atmaksu, Tev būs nepieciešams veikt pagarinājuma maksājumu – tā apjoms būs atkarīgs no konkrētā aizdevēja un aizdevuma summas.

Ātrais naudas aizdevums bez darba vietas var būt piemērots arī Tev – ja esi bez darba, bet Tev ir regulāri ienākumi – vērsies pie kāda no aizdevējiem! Aizdevejs izvērtēs katru konkrēto gadījumu un sniegs atbildi – piesķirts vai atteikts ātrais kredīts.
Ātro kredītu kompānijas, pirms izsniegs Tev aizdevumu, pievērsīs uzmanību:

1)      Vecumam;

2)      Kredītvēsturei;

3)      Tam, vai Tev jau nav kāds aizdevums konkrētajā kredītu kompānijā – vienlaicīgi nevar būt vairāki aizdevumi pie viena aizdevēja.


Lai gan ne visas kompānijas piedāvā aizņemties jauniešiem, kuri tikko sasnieguši pilngadības slieksni, ātrais naudas aizdevums bez darba vietas Latvijā ir pieejams sākot no 18 gadu vecuma. Ir kredītu kompānijas, kur aizņemties var personas sākot no 19 vai 20 gadu vecuma. Atrodi sev piemērotāko kredītu kompāniju – kredītu salīdzināšanas tabulā. Tabulā vienkopus apkopotas un salīdzinātas populārākās kredītu kompānijas, kurām uzticas vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Ātro kredītu kompānijas pievērš uzmanību kredīta pieprasītāja kredītvēsturei. Kredītvēsture ietver informāciju par personas kredītu pieredzi. Kavēti maksājumi un līgumsaistību pārkāpšana ir iemesli kādēļ kredītvēsture tiek sabojāta. Personai ar sliktu vai negatīvu kredītvēsturi ātro kredītu saņemt būs sarežģītāk – taču tas nav neiespējams! Lai uzzinātu, vai aizdevumu Tu vari saņemt, nekas cits neatliek kā reģistrēties kāda no aizdevēju mājas lapām. Populārākās kredītu kompānijas apkopotas kredītu salīdzināšanas tabulā – atrodi savējo!


Ātrais naudas aizdevums bez darba vietas ir pieejams bez ķīlas un galvojuma – bez liekām formalitātēm! Iedomājies, cik daudz sava laika Tu vari ietaupīt, jo nav nepieciešams iegūt un iesniegt izziņas un citus dokumentus. Lai aizņemtos nav nepieciešams pamest pat savas mājas, jo ātrais kredīts ir pieejams tepat – internetā. Viss, kas ir nepieciešams, lai pieteiktos un saņemtu ātro kredītu ir – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Lai saņemtu ātro kredītu:

1)      Izvēlies aizdevēju;

2)      Reģistrējies aizdevēja mājas lapā;

3)      Piesakies ātrajam kredītam!

Pēc Tava kredīta pieteikuma saņemšanas, kredītu kompānija izvērtēs  iespējas kredītu izsniegt. Tuvāko minūšu laikā saņemsi atbildi – piešķirts vai atteikts ātrais kredīts. Gadījumā, ja ātro kredītu kompānija Tev piešķirs – tas Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts mazāk kā 20 minūšu laikā!


Populārākās kredītu kompānijas Latvijā:

SMScredit

 • Pirmais kredīts bez maksas!
 • Pirmais kredīts līdz 200 latiem;
 • Ātrais kredīts personām no 18 gadu vecuma;
 • Saņem ātro kredītu arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu iestādē;
 • Kredīta atmaksas termiņu ir iespēja pagarināt neierobežotu reižu skaitu par salīdzinoši izdevīgu maksu;
 • Piesakies ātrajam kredītam jebkurā diennakts stundā! Sms Credit strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Credit24

 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1500 latiem – atkarīgs no kredīta pieprasītāja kredītspējas;
 • Aizdevuma atmaksas termiņš – no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
 • Kredīts personām bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās;
 • Piesakies ātrajam kredītam jebkurā diennakts stundā! Credit24 strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic katru dienu no 8:00 – 22:00.

Open Credit

 • Pirmais kredīts  bez maksas!
 • Pirmais kredīts līdz 200 latiem, ja esi 18 – 20 gadus vecs – aizdevums līdz 50 latiem;
 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1000 latiem – atkarīga no maksātspējas;
 • Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu uz 14 vai 30 dienām;
 • Piesakies ātrajam kredītam jebkurā diennakts stundā! Open Credit strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

SOHO Credit

 • Pirmais ātrais kredīts bez maksas!
 • Pirmais ātrais kredīts līdz 150 latiem;
 • No ceturtās aizņemšanās reizes ātrais kredīts līdz 350 latiem;
 • Ātrais kredīts personām no 20 līdz 65 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts personām ar regulāriem ienākumiem;
 • Ātrais kredīts personām bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā diennakts stundā! Soho Credit strādā bez brīvdienām – darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

VIA Sms

 • Pirmais kredīts bez maksas!
 • Pirmais ātrais kredīts līdz 150 latiem;
 • No trešās aizņemšanās reizes aizdevums līdz 300 lati;
 • Ātrais kredīts personām no 20 līdz 65 gadu vecuma;
 • Aizdevumu vari saņem arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu kompānijā;
 • Piesakies ātrajam kredītam jebkurā diennakts stundā! VIA Sms strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās no 10:00 – 20:00.

Ātrais naudas aizdevums bez darba vietas var būt arī Tava iespēja aizņemties naudu ar vairākām priekšrocībām, jo ātrais kredīts ir  – ātrs, ērts, drošs, vienkāršs un izdevīgs! Izvēlies sev piemērotāko kredītu kompāniju – kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies gudri un atbildīgi!

 

4.79 avg. rating (95% score) - 58 votes

Tavs komentārs