Ātrais kredīts vivus

Vai Tu esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda? Tev ir nepieciešams naudas aizdevums līdz 700 latiem? Iepazīsties ar ātro kredītu kompāniju Vivus! Vivus piedāvā aizņemties izdevīgi ar īpaši zemām procentu likmēm un individuālu pieeju katram klientam. Ātrais kredīts Vivus var palīdzēt saglabāt finansiālo drošības sajūtu dažādās dzīves situācijās. Aizņemies gadījumā, ja zini, ka kredītu spēsi atmaksāt! Aizņemies gudri un atbildīgi!  • Ātrais kredīts Vivus Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 19 – 70 gadiem;
  • Aizdevums personām bez kavētiem maksājumiem vai pārkāptām kredītsaistībām citas kredītu kompānijās;
  • Ātrā kredīta summa tiek noteikta katram klientam individuāli;
  • Aizņemies no 50 – 700 latiem;
  • Atmaksas termiņš 1 – 24 mēneši;
  • Ātros kredītus izsniedz katru dienu no 7:00 līdz 24:00.
  • Nauda vien 10 līdz 15 minūšu laikā!

Ātro kredītu kompānija Vivus piedāvā aizņemties Latvijas Republikas iedzīvotājiem no 19 līdz 70 gadu vecuma. Aizņemties var personas, kurām nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības kādā no kredītu kompānijām. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, Tavai kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Sliktas kredītvēstures gadījumā, aizdevums tev tiks atteikts.

Ja kompānija, iepazīstoties ar Tavu kredītvēsturi, pieņems lemumu – piešķirt aizdevumu, ātrais kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts vien 10 – 15 minūšu laikā.Lai pieteiktos ātrajam kredītam, reģistrējies kompānijas mājas lapā un piesakies aizdevumam – kredītu kalkulatorā. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu ātro kredītu Tev ir nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu –  lai veiktu reģistrāciju un pieteiktos aizdevumam, bankas konts kādā no Latvijas bankām – lai kompānija varētu ieskaitīt naudas aizdevumu, un, mobilā telefona numurs un e-pasts – kas būs nepieciešams reģistrācijas procesa laikā.

Lai saņemtu aizdevumu Vivus, nav nepieciešams iesniegt kompānijai jebkādus dokumentus, kā arī nav nepieciešama ķīla un galvojums. Tas nozīmē, ka aizņemšanās process neaizņems ilgu laiku, jo nav nepieciešamas liekas formalitātes. Kompānija “vadīsies” pēc Tavas kredītvēstures, kas rada priekšstatu par Tevi kā naudas kredītu ņēmēju. Ja iepriekš vienmēr aizdevumus un dažādus maksājumus esi veicis laicīgi, Tev nav par ko uztraukties – Tava kredītvēsture būs pozitīva. Bet gadījumā, ja iepriekš esi kavējis maksājumu termiņus, aizdevumu tev var arī atteikt. Esi atbildīgs – pozitīva kredītvēsture ir svarīgs priekšnoteikums, lai aizdevumu Tev izsniegtu gan šodien, gan arī tālākā nākotnē.

Kompānija aizdevuma apjomu nosaka katram klientam individuāli. Minimālā aizņēmuma summa – 50 lati. Maksimālā aizņēmuma summa – 700 lati. Tava ātrā kredīta apjoms ir atkarīgs no Tavas kredītspējas. Lai uzzinātu maksimālo aizdevuma summu, ko kompānija Tev var piešķirt, reģistrējies kompānijas mājas lapā un piesakies naudas aizdevumam. Kompānija esošajiem klientiem, kuri veiksmīgi atmaksājuši pirmo naudas kredītu, nākamajā aizņemšanās reizē var arī piedāvāt lielāku kredīta summu. Vivus ir kompānija, kura katru gadījumu izvērtē individuāli – arī Tavu, tādēļ, lai uzzinātu, cik lielu kredītu Tu vari saņemt – reģistrējies un piesakies.Kompānija vienai personai var izsniegt tikai vienu ātro kredītu. Tas nozīmē – pirms nebūsi esošo aizdevumu atmaksājis, Vivus neizsniegs jaunu ātro kredītu.

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, Vivus kredītus izsniedz ar atmaksas termiņu no viena līdz 24 mēnešiem. Kompānija izsniedz aizdevumus katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Bet – reģistrēties un pieteikties ātrajam kredītam, Tu vari jebkurā diennakts stundā.

Ātrais kredīts Vivus – variants kā cīnīties ar īstermiņa finansiālām problēmām. Naudas aizdevums var palīdzēt stabilizēt Tavu ekonomisko situāciju un drošības sajūtu dažādās dzīves situācijās. Aizņemies gadījumos, kad tas ir nepieciešams – lai veiktu kādu svarīgu pirkumu, maksājumu, vai, lai vienkārši sagaidītu nākamo algas dienu. Izvēlies sev piemērotu ātro kredītu kompāniju – kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies gudri un atbildīgi!9
 

4.72 avg. rating (94% score) - 53 votes

Tavs komentārs