Ātrais kredīts – VIAsms

Via Sms uzņēmums savus pakalpojumus Latvijā nodrošina kopš 2009. gada. Uzņēmuma mērķa grupa ir privātpersonas vecumā no 20 līdz 65 gadiem ar “tīru” kredītvēsturi, un, kurām nepieciešams finansiāls “glābiņš” visdažādākajās dzīves situācijās. 

Uzņēmums piedāvā aizņemties divus dažādus aizdevuma veidus bez ķīlas un galvotāja – Aizdevums līdz algai un Naudas kredīts. Aizdevums līdz algai ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums, kas paredzēts ar atmaksas laiku uz 30 dienām, bet maksājuma termiņu ir iespējams pagarināt. Pirmais aizņēmums līdz 150 latiem – bez maksas – cik aizņemsies, tik atdosi! Otrajā aizņēmum pieprasīšanas reizē iespējams aizņemties līdz 200 latiem, bet sākot no trešās reizes līdz 300 latiem. Izdevīgs veids kā papildināt naudas maku situācijās, kad steidzami nepieciešams nomaksāt kādu maksājumu vai iegādāties kādu izdevīgu preci vai pakalpojumu. Naudas kredīts piedāvā iespēju aizņemties līdz 1000 latiem. Par aizņēmumu būs iespējams īstenot kādu ieceri, piemēram, iegādāties sadzīves tehniku vai doties atpūtas braucienā. Aizņēmuma atmaksas termiņš var būt līdz pat vienam gadam. Ir iespējams izveidot atmaksas grafiku, lai ik mēnesi var atmaksāt konkrētu naudas summu, tas nozīmē, ka ikmēneša ienākumi “necietīs”.

Uzņēmums regulāri rīko dažādas akcijas, lai vērstu uzmanību uz savu spēju klientiem sniegt visizdevīgākos piedāvājumus. Piemēram – pirmais kredīts jaunajiem klientiem bez maksas! Kā arī piedāvājums studentiem aizņemties līdz 100 latiem bez maksas. Iespēja naudu iegūt vienā mirklī!Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies sev vispiemērotāko. Aizņemies atbildīgi!

4.81 avg. rating (95% score) - 32 votes

Tavs komentārs