Ātrais kredīts uz gadu

Lielākā daļa ātro kredītu internetā tiek izsniegti ar ļoti īsu atmaksas laiku – tikai līdz 30 dienām. Tieši tādēļ šo aizdevumu mēdz saukt par glābiņu laikā pirms algas dienas – tas ir paredzēts, lai novērstu īslaicīgu naudas trūkumu. Taču ir iespējams aizņemties arī ar ilgaku atmaksas termiņu – ātrais kredīts uz gadu vai pat diviem.

Ātrais kredīts uz gadu jeb uz 12 mēnešiem – lielāka aizdevuma summa un ilgāks atmaksas termiņš, lai realizētu lielākus sapņus un ieceres!


Ātrais kredīts uz gadu – tas ir paredzēts gadījumiem, kad ir nepieciešams kredīts, kas pārsniedz dažus simtus latu – tātad – lielāks naudas aizdevums. Kā arī kredīta atmaksa ilgākā laika periodā ir krietni vienkāršāka – visa aizdevuma summa nav jāatdod vienā reizē – tā tiek sadalīta pa vairākiem maksājumiem. Ja izvēlēsies aizņemties uz gadu, aizdevuma summas atmaksa būs sadalīta 12 ikmēneša maksājumos.

Aizdeveji, kuri piedāvā kredītus internetā ar ilgāku atmaksas laiku:

VIVUS

  • Ātrais kredīts ar atmaksas laiku – no 1 mēneša līdz 2 gadiem;
  • Ātra aizdevuma summa – no 50 līdz 1000 latiem;
  • Tiek izsniegti kredīti Latvijas iedzivotājiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem;
  • Izsniedz kredītus personām ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi.


CREDIT24

  • Ātrais kredīts ar atmaksas laiku – no 14 dienām līdz 2 gadiem;
  • Ātrā kredīta summa – no 50 līdz 1500 latiem;
  • Izsniedz kredītus Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir vecumā no 18 līdz 70 gadus veci;
  • Izsniedz kredītus iedzīvotājiem, kuriem ir regulāri ienākumi;
  • Netiek izsniegti kredīti personām, kurām ir nenokārtotas parādsaistības un kavēti kredītu maksajumi pie citiem aizdevējiem.

Ātrais kredīts uz gadu vai diviem – aizņemies ilgtermiņā un ar izdevīgiem kredīta atmaksas nosacījumiem! Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem – Kredītu salīdzināšanas tabulā – apskati populārākās kredītu kompānijas – varbūt tieši tur atradīsi aizdevēju, kas palīdzēs īstenot kādu ieceri, kam pietrūkst naudas līdzekļi.


Saņemt naudas aizdevumu Tu vari tikai 10 – 15 minūtēs. Izvēlies aizdevēju, reģistrējies tā mājas lapā – sniedz nepieciešamo informāciju un identificē savu bankas kontu, pārskaitot vienu santīmu kā reģistrācijas maksu aizdevējam – un, piesakies ātrajam kredītam. Aizņemies atbildīgi!

4.82 avg. rating (95% score) - 49 votes

Tavs komentārs