Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem var būt nepieciešams dažādu iemeslu dēļ – ja pietrūkst nauda, ja tā nepieciešama, lai īstenotu kādu lielāku ieceri, un, kredīta atmaksa ir vēlama ilgākā laika posmā. Tas, ka kredīta atmaksas laiks sasniedz vienu gadu, sniedz iespēju aizdevumu atmaksāt pa daļām – 12 ikmēneša maksājumiem.


Kāpēc izvēlēties ātro kredītu uz 12 mēnešiem? Vairāku iemeslu dēļ – tam nav nepieciešamas liekas formalitātes, neaizņem daudz laika, un, to iespējams atmaksāt, sadalot kredīta summu, vairākos maksājumos. Mūsdienās arī neizejot no mājām ir iespējams aizņemties – papildināt savu bankas kontu, izvēloties ātro kredītu, uz laiku līdz 2 gadiem – 24 mēnešiem.

Ātro kredītu aizņemties var Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem – ar pozitīvu iepriekšējo kredītu pieredzi. Nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, kā arī – bankas konts un mobilā telefona numurs.

Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem – tieši šādu aizdevumu piedāvā kredītkompānija Vivus. Visus aizdevums var sasniegt pat 1000 latus, un, tā izsniegšanas laiks joprojām ir maksimāli ātrs. Vienkārši un ērti – internetā!

Vivus aizdevuma līgums tiek sagatavots elektroniskā formātā – to nav nepieciešams parakstīt. Kredīts, ja personas atmaksas iespējas ir tam piemērotas, tiek izsniegts tikai 15 minūšu laikā.


Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem – Ātrais kredīts Vivus:

Vivus – ko šis aizdevējs piedāvā?

  • Ātrais kredīts Vivus – tas ir 50 – 1000 liels naudas aizdevums uz laiku no 1 līdz 24 mēnešiem;
  • Izvēloties kredīta summu, ņem vērā savas iespējas – aprēķini, cik lielu naudas summu katru mēnesi varēsi aizdevējam atmaksāt;
  • Kredītam nav nepieciešami nekādi dokumenti – aizņemšanās laikā būs nepieciešams tikai savs bankas konts un mobilā telefona numurs;
  • www.vivus.lv – mājas lapā reģistrējies, veic drošības maksājumu – no sava bankas konta pārskaiti 1 santīmu aizdevējam, un, piesakies kredītam!


Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem lieliski noder lielāku mērķu īstenošanai – tā saņemšana un atmaksa ir vienkārša, un, neprasa lielu piepūli un zināšanas. Gan aizņemšanās, gan kredīta atmaksa – internetā. Pirms aizņemies, svarīgi ir izvērtēt savu kredītspēju – pārliecinies, ka kredītu Tu spēsi atmaksāt! Aizņemies ar atbildību!

Ar citu aizdevēju piedāvājumu vari iepazīties  Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā. Tabulā apkopoti populārākie ātrie aizdevēji, kuri izsniedz īstermiņa aizdevumus – to atmaksa ir paredzēta 30 vai 45 dienu laikā – šo kredītu ir iespējams saņemt bez maksas. Uzzini vairāk – aizņemies gudri!

Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

4.62 avg. rating (94% score) - 26 votes

Tavs komentārs