Ātrais kredīts Sohocredit

Ātrais kredīts Sohocredit ir pieejams Latvijas republikas pilsoņiem un nepilsoņiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju. Pieejams personām, kuras ir sasniegušas 20 – 65 gadu vecumu, un, kurām ir regulāri ienākumi, kas aizdevumu ļautu arī atmaksāt. Lai saņemtu ātro kredītu, personai ir jābūt ar pastāvīgu meobilā telefona pieslēgumu un bankas kontu kādā no Latvijas bankām. Kā arī – personai nedrīkst būt kavēti maksājumi un pārkāptas citas kredītsaistības. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai.Kas jādara, lai pieteiktos aizdevumam Sohocredit?

1)      Reģistrējies kompānijas mājas lapā. Sniedz nepieciešamo informāciju par sevi. Pēc reģistrācijas anketas izpildīšanas veic sava bankas konta reģistrāciju, veicot maksājumu – 1 santīma – apmērā.

2)      Piesakies aizdevumam. Savā profilā izvēlies vēlamo ātro kredīta summu un aizdevuma atmaksas termiņu.

3)      Saņem ātro kredītu savā bankas kontā! Dažu minūšu laikā kompānija sniegs atbildi – pieškirts vai atteiks naudas aizdevums. Atbilde tiks nosūtīta sms veidā uz Tavu reģistrēto mobilā telefona numuru.

Sohocredit piedāvā aizņemties bez ķīlas un galvojuma līdz pat 350 latiem. Taču, ja aizņemsies pirmo reizi, būsi jaunais kompānijas klients – Tev būs pieejam aizdevums līdz 150 latiem. Kad pirmais ātrais kredīts būs veiksmīgi atmaksāts, otrajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams aizdevums līdz 200 latiem. Kad otru aizdevumu būsi atmaksājis, varēsi aizņemties līdz 250 latiem. Pēc trešā kredīta atmaksas, kompānija turpmāk Tev varēs piešķirt aizdevumu līdz 350 latiem. Tas nozīmē, ka aizņemties vairākkārt pie vienas ātro kredītu kompānijas ir izdevīgi, jo tikai tādā veidā Tu varēsi aizņemties maksimālo kredīta summu. Vairākkārt aizņemoties un atmaksājot kredītu pie Sohocredit Tu pierādīsi, ka esi uzticams klients, kas aizdevumu atmaksā laicīgi un bez liekiem sarežģījumiem. Pēc viena aizdevuma atmaksas, atkārtoti varēsi aizņemties jau pēc 7 dienām. Atceries, ka vienai personai vienlaicīgi nevar tikt piešķirti vairāki aizdevumi – aizņemties atkārtoti vair tikai tad, kad jau esošo aizdevumu būsi veiksmīgi atmaksājis.

Ja Tev ir radusies nepieciešamība pēc papildus laika, lai kredītu atmaksātu – neuztraucies, jo ātrais kredīts Sohocredit piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Atliec maksājumu par 7, 14, vai 30 dienām. Lai atliktu maksājumu ir jāpārskaita pagarināšanas maksa Sohocredit. Pagarināšanas maksa būs atkarīga no Tava aizdevuma apmēra. Piemēram, ja būsi aizņēmies 100 latus, un vēlēsies to atmaksas termiņu pagarināt par 7 dienām, kompanijas kontā būs jāieskaita pagarināšanas maksa – 7 lati. Ja vēlēsies maksājuma termiņu pagarināt par 14 dienām – 12,60, bet, ja velies atlikt maksājumu par 30 dienām – 22, 58 lati. Kredīta atmaksas pagarināšanu varēsi veikt neierobežotu reižu skaitu, bet galvenais ir ievērot termiņu un pagarinājuma maksājumus veikt laicīgi.

Ja esi aizņēmies ar atmaksas termiņu – viens mēnesis – bet Tava ekonomiskā situācija ir nostabilizējusies, ātro kredītu Tu vari atmaksāt arī ātrāk. Atmaksā aizdevumu arī pirms atmaksas termiņa, galvenais nosacījums – atmaksā to līdz kompānijas noteiktajam atmaksas termiņam. Esi atbildīgs un maksājumu atmaksā laicīgi.Ātrais kredīts Sohocredit Tev var tikt atteikts vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, Tev ir kavēti maksājumi un nepildītas kredītsaistības vai Tava kredītspēja nav pārliecinājusi kompāniju, ka aizdevumu spēsi atmaksāt. Kā arī, iespējams, reģistrējoties kompānijas mājas lapā, esi pieļāvis kādu kļūdu. Kā arī, aizdevums Tev netiks piešķirts, ja neesi atmaksājis savu iepriekšējo aizdevumu Sohocredit.

Pieteikties aizdevumam Tu vari 24 stundas diennaktī – jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus kompānija veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Brīvdienās – no 8:00 līdz 21:00.

Gadījumā, ja aizdevums Tev tiks piešķirts, savā kontā naudu vari sagaidīt jau tuvāko 10 minūšu laikā! Ātrais kredīts 10 minūšu laikā personām ar kontu kādā no sekojošajām bankām: Swedbank, Nordea banka, DnB banka, Hipotēku banka un Citadele banka.Izvelies sev piemērotu ātro kredītu kompāniju ātro kredītu salīdzināšanas tabulā. Izvēlies kredītu kompāniju, kuras piedāvājums sakrīt ar Tavām vēlmēm un iespējām. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.71 avg. rating (94% score) - 51 votes

Tavs komentārs