Ātrais kredīts SMScredit

Esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda, bet līdz algai vēl vairākas dienas? SmsCredit.lv piedāvā šo problēmu atrisināt – ātri, ērti un vienkārši! Nepalaid garām iespēju laicīgi veikt neatliekamu maksājumu vai izdevīgu pirkumu! Sms Credit sola naudu Jūsu kontā ieskaitīt 10 līdz 20 minūšu laikā.

Nav nepieciešamas liekas formalitātes un dokumenti – ne izziņas, ne ķīla, ne galvojums! 

Sms Credit ir viens no populārākajiem naudas aizdēvējiem Latvijā, kas piedāvā iespēju Latvijas iedzīvotājiem no 19 līdz 70 gadu vecuma aizņemties līdz pat 300 latiem. Pirmais aizdevums līdz 200 latiem, otrs aizdevums līdz 250 latiem, bet no trešā aizdevuma līdz 300 latiem.

Kredītu atteiks gadījumos, ja kredīta pieprasītājs ir fiksēts parādnieku sarakstā, nav atmaksājis iepriekšējo Sms Credit kredītu, ir norādījis kļūdainus datus reģistrācijas laikā vai neatbilst vecuma kritērijam (19 – 70 gadu vecums).

Uzņēmums kredīta atdošanas termiņu piedāvā pagarināt par salīdzinoši zemu komisijas maksu. Salīdzinot ar citām ātro kredītu kompānijām – izdevīga pagarinājuma maksa! Termiņu pagarināt ir pavisam vienkārši uz 7,vai 14, vai 30 dienām – nepieciešams vien veikt bankas pārskaitījumu ar attiecīgo naudas daudzumu. Maksājuma termiņu var pagarināt cik reizes vien vēlas, jāievēro vien pagarinājuma maksu veikt laicīgi. 

Iespējams, ka aizdevēja panākumu un popularitātes pamatā ir izdevīgie piedāvājumi un rīkotās akcijas, piemēram:

  • kompanija piedāvā jaunajiem klientiem pirmo kredītu bez maksas – cik aizņemsies, tik atdosi! Tas nozīmē, ja aizņemsies 100 latus, pēc 30 dienām būs jāatmaksā – 100 lati, ne santīmu vairak!
  • Kā arī Sms Credit ir sociāli atbildīgs uzņēmums – no katra aizņēmuma ziedo 0,50 ls labdarībai.
  • Jaunākais Sms Credit piedāvajums saviem klientiem – iespēja saņemt papildus naudas summu pie jau esošā naudas aizdevuma. Ja Jūsu pieejamais kredītlimits ir vismaz 20 lati, Jūs varat saņemt papildus naudas summu pie jau esošā kredīta.

Piemēram – Jūs esat aizņēmies 100 latus uz 3 dienām, bet pēc 10 dienām rodas vajadzība pēc vēl papildus naudas summas – Jūs varat pieprasīt vēl papildus naudas summu (līdz kredītlimitam). Aizdevums jāatmaksā pēc pirmā aizņēmuma atmaksas termiņam. Kā arī, protams, ka pastāv iespēja termiņu pagarināt.

Esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda? Velies veikt kādu izdevīgu pirkumu, bet līdz algai vēl jāgaida? Ir nepieciešams steidzami atmaksāt ikmēneša rēķinus, bet finanses to neatļauj? Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un pārliecinies, ka tieši SmsCredit piedāvājums ir vispiemērotākais! Aizņemies atbildīgi! 

4.77 avg. rating (95% score) - 47 votes

Tavs komentārs