Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba

Ātrais kredīts internetā tiek dēvēts arī par aizdevumu līdz algai, taču šis aizdevums ir pieejams arī personām, kuras nestrādā. Svarīgākais nosacījums, lai persona bez darba saņemtu aizdevumu, tai ir jābūt ar citiem ienākumu avotiem, kas ir pietiekami, lai kredītu arī atmaksātu.


Aizdevēji ātros kredītus piešķir personām no 18 gadu vecuma, tāpēc varam secināt, ka ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas ir realitāte! Ja esi tikai 18 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, kurš neatrodas darba attiecībās – ātrais kredīts var būt Tava aizņemšanās iespēja.

Pirmais ātrais kredīts ir pieejams arī bez maksas – cik aizņemsies, tik atmaksāsi! Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas pirmajā aizņemšanās reizē būs videji līdz 150 – 200 latiem. Tas ir pieejamais kredītlimits, ja persona aizņemas pirmo reizi. Kad pirmais aizdevums būs atmaksāts, aizdevējs, nākamajā aizņemšanās reizē, varēs palielināt pieejamo kredīta summu. Maksimālā kredīta summa – no trešās vai ceturtās aizņemšanās reizes.

Ātrais kredīts ir – bez galvojuma un ķīlas! Lai saņemtu kredītu nav nepieciešams iesniegt nekādus dokumentus un izziņas. Aizdevējs, lemjot par to, vai kredītu piešķirt, vai atteikt, ņems vērā kredīta pieprasītāja – vecumu, ienākumus un iepriekšējo kredītu vēsturi.


Arī Tu vari saņemt ātro aizdevumu, ja esi:

  • Lavijas iedzīvotājs;
  • Vecumā no 18 gadiem;
  • Tava kredītvēsture ir piemērota izvēlētā aizdevēja prasībām!

Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba:

SMS CREDIT

  • Pie Sms Credit pirmais kredīts ir līdz 200 latiem;
  • Pirmais kredīts ir bezmaksas – cik aizņemsies, tik būs jāatdod!
  • Kredīta atmaksa – līdz 30 dienu laikā.

SOHO CREDIT

  • Pie Soho Credit pirmais kredīts ir līdz 150 latiem;
  • Arī Pie Soho Credit pirmais kredīts ir bez maksas!
  • Kredīta atmaksas laiks – līdz 30 dienu laikā.


Naudas aizdevumus – mazākus vai lielākus – personām, kas tikai nesen sasniegušas pilngadību, pa labi un pa kreisi nedala. Līdz šim sabiedrībā valdīja uzskats, ka saņemt naudas aizdevumu var tikai personas, kuru ienākumi ir augsti un stabili. Taču mūsdienās, lai aizņemtos nav vairs tik dzelžaini un strikti nosacījumi. Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas – tā ir realitāte. Ātrie aizdevumi internetā aizņemšanās procesu ir padarījis ērtu un vienkāršu, turklāt – arī pieejamāku.

Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas iespējas naudas aizdevumu arī atmaksāt! Ja zini, ka kredītu spēsi veiksmīgi atdot – kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi populārākos aizdevējus Latvijā. Izvēlētajam ātrajam kredītam vari pieteikties jebkurā diennakts stundā – Tavu pieteikumu kredītu kompanija izskatīs un lēmumu pieņems savā darba laikā. Aizņemies atbildīgi!


4.58 avg. rating (93% score) - 36 votes

Tavs komentārs