Ātrais kredīts neplānotu pirkumu realizēšanai

Bieži vien visizdevīgākos piedāvājumus dažādām precēm un pakalpojumiem atrodam tieši tad, kad mēneša finanses jau ir izsmeltas. Nākas atteikties no iespējas piepildīt savas vēlmes par īpaši izdevīgu cenu.

Akciju un izpārdošanu laikā katrs var atrast sev ko noderīgu, vienīgi tad, ja viņa ekonomiskā situācija atļauj veikt neplānotus pirkumus. Sevis iepriecināšanai var ļauties tad, kad mēneša ienākumi ir lielāki kā izdevumi, ir papildus naudas summa, ko var tērēt pēc saviem ieskatiem – spontāni, neplānoti. Cenu krišanas laiks nereti sakrīt arī ar pirmsalgas periodu, kad ir vēlams un ieteicams ieturēt distanci no iepirkšanās centriem un interneta portāliem.Bet ko darīt, ja saskaraties ar nepārvaramu vēlmi tik tiešām iegādāties kādu sev nepieciešamu preci, bet finansiālā situācija to neatļauj? Ir viens variants, kā šo situāciju var atrisināt – ātrais kredīts. Ātrais kredīts ir naudas aizdevums, kas paredzēts, lai cilvēki ar tā palīdzību spētu nodrošināt savu ekonomisko drošību. Visbiežāk cilvēki izšķiras par labu naudas aizdevumam dažas dienas pirms algas, jo tieši tad papildus finansiālie līdzekļi ir nepieciešami, lai veiktu ikdienišķus pirkumus, kas spētu apmierināt pamatvajadzības. Kā arī aizdevums var būt glābiņš krīzes situācijās – piemēram – aizņemšanās var palīdzēt segt kādu svarīgu maksājumu. Un, protams, arī tad, kad pārņem vēlme veikt kādu neplānotu pirkumu – ātrais kredīts var palīdzēt.

Tev nepieciešama nauda, lai iegādātos kādu preci vai pakalpojumu, kas tieši šobrīd ir pieejams par īpaši pievilcīgu cenu? Izmanto ātro kredītu kompāniju pakalpojumus, jo tas ir – ātrs, ērts, vienkāršs, drošs un izdevīgs veids kā aizņemties! Nav nepieciešams ilgstoši meklēt citu cilvēku palīdzību, jo tagad aizņemšanās process norisinās internetā – neizej no mājām, kā arī bez vārdiem – lūdzu. Viss, kas ir jādara, lai iegūtu naudas aizdevumu:

1)      Jāizvēlas kredītu kompāniju;

2)      Jāreģistrējas tās mājas lapā;

3)      Jāpiesakās aizdevumam!

Pēc šo trīs soļu veikšanas, kompānija maksimāli ātri, dažu minūšu laikā, sniegs atbildi par to, vai aizdevums Tev tiks, vai netiks piešķirts. Gadījumā, ja kāda kompānija atsaka aizdevumu, zini, ka tam ir savs iemesls, taču kompānijai nav pienākums to izskaidrot sīkāk. Katrs aizdevējs ir noteicis savas prasības klientiem. Noteiktie ierobežojumi neļauj saņemt naudas aizdevumus ikvienam interesentam. Piemēram, pastāv vecuma ierobežojums. Ātro kredītu ir tiesīgi saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji sākot no 18 gadu vecuma. Bet vairākas kompānijas aizdevumus sāk pieškir personām, kuras ir sasniegušas 19 vai 20, vai 21 gadu vecumu. Ši vecuma ierobežojums visās kompānijās nav vienāds. Ja esi tikai 18 gadus vecs jaunietis, Tev ir nepieciešams pievērst papildus uzmanību noteiktajam vecuma ierobežojumam. Ātro kredītu no 18 gadiem izsniedz ātro kredītu kompānijas: SMScredit, Open Credit un Credit24.Kompānijas ir noteikušas arī citas prasības un ierobežojumus. Ne tikai vecums ir kritērijs pēc kura vadās kompānijas, lai pieņemtu lēmumu par to, vai aizdevums tiks, vai netiks izsniegts konkrētai personai. Kompānijas pievērš uzmanību kredīta pieprasītāja kredītvēsturei. Kredītvēsturi ir jābūt pozitīvai, lai kompānija spētu klientam uzticēties. Sabojāta kredītvēsture – slikta vai negatīva – liecina par to, ka ieprieks ir radušas problēmas ar maksājumu veikšanu. Personas ar sabojātu kredītvēsturi aizdevējiem nešķiet tik “pievilcīgas” kā personas ar pozitīvu kredītvēsturi. Bet arī cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi ir iespēja ātro kredītu kādā no kompānijām iegūt. Iespējams, ka aizdevejs personai ar sabojātu kredītvēsturi var piemērot augstāku procentu likmi, kā arī pieprasīt ķīlu. Šie pasākumi ir ar mērķi, lai nodrošinātu papildus drošības sajūtu, ka aizdevums tikts veiksmīgi atmaksāts.

Ir kompānijas, kuras kredītu izsniedz tikai personām, kuras ir stājušās oficiālās darba attiecībās. Tas nozīmē, ka personas, kuras ir bez darba vietas aizdevumu tur saņemt nevar. Taču šāda prasība nav visās kompānijās. Aizdevumu var saņemt personas arī bez darba! Finansiālo resursu trūkums nereti vairāk skar personas, kuras zaudējušas darbu, lai tās atgūtos, atrisinātu krīzes situāciju, ir nepieciešamas papildu finansiālie līdzekļi. Ātrais kredīts bezdarba gadījumā varētu būt risinājums tikai tad, ja šis naudas trūkums ir īslaicīgs. Ja persona zin, ka, piemēram, nākamā mēneša laikā viņa rīcībā būs nauda, ko aizdevējam atmaksāt.Ātrais kredīts neplānotu pirkumu realizēšanai, ātrais kredīts krīzes situāciju novēršanai… Lai kāds arī būtu aizņemšanās pamats un mērķis, to vajag veikt ar īpašu atbildību. Aizņemies gadījumā, ja zini, ka aizdevumu spēsi atmaksāt. Kā arī – izvēlies savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu kredīta summu. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izdari pareizo izvēli! Aizņemies gudri un atbildīgi!

 

4.73 avg. rating (94% score) - 55 votes

Tavs komentārs