Ātrais kredīts Minicredit

Meklē vietu, kur īsā laika brīdī ir iespējams saņemt naudas aizdevumu? Turklāt – izdevīgu naudas aizdevumu? Ja esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs ar regulāriem ienākumiem, vecumā no 20 līdz 73 gadiem, Tev ir savs bankas konts un mobilā talruņa numurs, un, esi bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām – izvēlies ātrais kredīts MINICREDIT.

Pie Minicredit ir iespējams aizņemties bez dažādām formalitātēm – bez ķīlas un galvojuma. Ātrais kredīts Minicredit piedāvā pirmo kredītu bez maksas no 25 līdz 100 latiem – tā atmaksa no 5 līdz 30 dienām.

Cik liels ir kredīts pie Minicredit?

  • Pirmais kredīts – no 25 līdz 100 latiem – bez maksas!
  • Otrais kredīts – līdz 150 latiem;
  • Trešais kredīts – līdz 200 latiem;
  • Ceturtais kredīts – līdz 250 latiem;
  • Piektais un turpmākie kredīti – līdz 300 latiem.

Pieejamās kredīta summas pierāda to, ka aizņemoties atkārtoti, aizdevējs palielina kredīta summu. Kredītlimits tiek palielināts tikai tad, ja iepriekšējā kredīta atmaksa ir bijusi veiksmīga. Aizdevums ir jāatmaksā laicīgi! Ja brīdī, kad tas ir jāatmaksā, Tava bankas konta saturs nav pietiekams – atliec kredīta atmaksu uz vēlāku laiku. Minicredit piedāvājumā ir kredīta atmaksas atlikšana – lai to veiktu, ir nepieciešams aizdevēja bankas kontā ieskaitīt pagarinājuma maksājumu. Maksajums būs atkarīga no esošā naudas aizdevuma summas. Kredīta atmaksas atlikšana ir ērta un vienkārša – tikai dažas minūtes un par kredīta atmaks vari kādu laiku nedomāt, bet gan sarūpēt nepieciešamos naudas līdzekļus.

Kādā secībā norisinās pieteikšanās naudas kredītam?

1)      Reģistrējies Minicredit mājas lapā – aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot vienu santīmu no sava bankas konta aizdevēja bankas kontā. Viena santīma pārskaitījums ir identifikācijas maksājums.

2)      Piesakies – savā nupat izveidotajā lietotāja profilā izvēlies kredīta summu un atmaksas perioda ilgumu.

3)      Saņem naudu – ja Tavs konts ir Swedbank vai DNB bankā – vienas stundas laikā!

Ātrais kredīts Minicredit – nauda, kas var noderēt visdažādāko plānu īstenošanai. Aizdevums, gan, lai veiktu neatliekamu automašīnas remontu, gan, lai iegādātos svētku dāvanas sev tuvajiem cilvekiem. Svarīgākais ir tas, vai naudas aizdevums ir piemērots konkrētajai personai un situācijai. Aizņemies tikai tad, ja Tavi ienākumi ir regulāri un stabili – tā varēsi būt drošs, ka kredīta atmaksa neapdraudēs Tavu ekonomisko stabilitāti.

Darba laiks, kurā Minicredit izskatīta kredītu pieteikumus un izsniedz aizdevumus – darba dienās no 08:00 līdz 22:00. Brīvdienu darba laiks – no 10:00 līdz 18:00. Ja Minicredit darba laiks jau ir beidzies, bet kredīts Tev ir nepieciešams, vari tam vismaz pieteikties. Piesakies ātrajam kredītam Minicredit arī pēc kredītu kompānijas darba laika – brīdī, kad Tev tas ir nepieciešams! Kredītus izsniedz, naudas pārskaitījumus Minicredit veic savā darba laikā. Aizņemies ar atbildību un gudri!

Ātrajam kredītam vari pieteikties šeit – Minicredit mājas lapā!

4.73 avg. rating (94% score) - 44 votes

Tavs komentārs