Ātrais kredīts internetā

Internets mūsdienās ir ieviesis dažādas izmaiņas, un, nenoliedzami ir atvieglojis saspringto ikdienu. Piemēram, komunikācija cilvēku starpā tagad interneta vidē tiek nodrošināta ātri un ērti. Lai veiktu dažādus darījumus un pirkumus nav jāpamet pat mājas. Zūd robežas – arī līdz naudai Tevi šķir vien pāris soļi… Kredītu ir iespējams saņemtt internetā! 

Ja Tu esi nonācis situācijā, kad steidzami ir nepieciešama nauda, bet bankas konts un naudas maks nespēj palīdzēt – aizņemies! Aizņemties, lai nomaksātu kādu svarīgu rēķinu, vai, lai iegādātos sen kārotu un tieši tagad par izdevīgu cenu esošu lietu. Šāda rīcība nav nosodāma, jo ir svarīgi visus maksājumus un rēķinus atmaksāt laicīgi, kā arī, ir jāatrod laiks un līdzekļi, lai iepriecinātu sevi.

Ir situācijas, kad ikmēneša ienākumus un izdevumus nav iespējams saskaņot – izejošās naudas summas pārsvars ir ievērojami lielāks. Aizņemies, bet tādā gadījumā, ja zini, ka pēc neilga laika trūkstošā naudas summa būs tavā rīcībā un to varēsi atdot. Ātrais kredīts internetā – tā ir salīdzinoši neliela naudas summa, parasti līdz 200 latiem, ja aizņemies pirmo reizi. Kredītu ir iespējams aizņemties ar atdošanas termiņu – 30 dienas. Varam Jūs iepriecināt, ka atdošanas termiņu ir iespējams atlikt – pagarināt par konkrētu pagarināšanas maksu, kuru katra kompānijai ir noteikta savādāku. Maksājumu varēsi atlikt tik reizes, cik vien pats vēlēsies. Svarīgi ir laicīgi veikt pagarināšanas maksājumu, lai nerastos liekas problēmas, kas varētu skart Tavu iespēju arī turpmāk izmantot ātro kredītu kompāniju pakalpojumus. Atliec maksājumu, ja nejūties gatavs aizdevumu atdot, bet esi atbildīgs! 

Lai saņemtu ātro kredītu, kā jau tika minēts, ir nepieciešams internets, kā arī – mobilais telefons un bankas konts. Tas arī būs viss – vairs nekādu lieku formalitāšu! Arī ķīla Tev nebūs nepieciešama. Ātrais kredīts tiek izsniegts bez papildus galvojuma, ka kredīts tiks atmaksāts, jo kompānijas saviem klientiem uzticas. Fakts, ka kredītu var saņemt bez ķīlas sniedz iespēju aizdevuma saņemšanas brīdī justies “brīvāk”, jo Tevi un aizdevēju nesaista ķīlas radītās papildus saistības, un nepastāv risks zaudēt sev piederošu lietu. Bez lieka riska, jūties droši!

Ātro kredītu kompānijas aizdevumu sola ieskaitīt mazāk kā 20 minūšu laikā, tas nozīmē, ka tieši tajā brīdī, kad nauda būs Tavā bankas kontā – tā būs Tavā rīcībā. Kompānijas nav ieinteresētas uzzināt par veidu kā plāno tērēt kredītu. Rīkojies pēc saviem ieskatiem – īsteno savas ieceres un plānus, lai apmierinātu savas vajadzības. Atceries, ka ātrais kredīts ir paredzēts, lai “cīnītos” ar īslaicīgām finansiālām problēmām, bet ne, lai stātos pretī jau ilglaicīgam finansiālo līdzekļu trūkumam. Jo, ja Tev jau ilgu laiku problēmas sagādā naudas trūkums, un, nav arī stabili un regulāri ienākumi – neriskē savu situāciju pasliktināt vēl vairāk! 

Mūsdienās ātro kredītu internetā piedāvā vairākas kompanijas, nepieciešams vien izvēlēties sev vispiemērotāko un izdevīgāko. Aplūkosim Latvijā polulārākās ātro kredītu kompānijas, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas:

SMScredit

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas, bez procentiem;
 • Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem maksājumiem citās kompānijas;
 • Izdevīga un zema kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksa;
 • Nnaudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.
 • Nauda Jūsu bankas kontā tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā!

Soho Credit

 • Pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem – bez maksas, bez procentiem;
 • Kedītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā ar „tīru”, „nesabojātu” kredītvēsturi;
 • Naudas pārskaitījumus Soho Credit veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00;
 • Nauda Jūsu rīcībā pēc 20 – 30 minūtēm!

Open Credit

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas, bez procentiem;
 • Kredītu var saņemt 18 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās;
 • Naudas pārskaitījumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00;
 • Naudas kredīts Jūsu kontā tiks ieskaitīts 15 minūšu laikā!

VIA Sms

 • Pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām – bez maksas, bez procentiem;
 • Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas;
 • Lai saņemtu kredītu, Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi!
 • Naudas pārskaitījumus VIA Sms veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00.Apskati arī kredītu salīdzināšanas tabulu, kur uzskatāmi parādītas kredītu kompānijas un viņu piedāvājumi. Atceris, Tev līdz naudai šķir vien trīs soļi:

1)      Izēlies;

2)      Reģistrējies un Piesakies kredītam ;

3)      Saņem naudu!

Aizņemies atbildīgi!

Ātrais kredīts
Ātrais kredīs
4.79 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs