Ātrais kredīts Greencredit

Ātrais kredīts internetā – tā ir iespēja aizņemties tikai dažu minūšu laikā, lieki neizniekojot savu laiku un enerģiju. Mūsdienīgais naudas aizdevums ir kļuvis par visai izplatītu aizņemšanās veidu, jo tas ne tikai dod solījumus, bet tos arī pilda.

Ir pieprasījums – ir piedāvājums. Ātro kredītu kompāniju pakalpojumu izmantotāju skaits palielinās ar katru dienu, tādēļ arī kompānijas, kas piedāvā šos aizdevumus nav viena vien. Lai pulcētu arvien jaunus klientus, aizdevēji piedāvā lielisku priekšrocību – pirmais kredīts bez maksas. Pirmais bezmaksas aizdevums ir pieejams jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi.

Pirmo bezmaksas kredītu piedāvā aizdevējs – Greencredit. Lai saņemtu naudas aizdevumu, Tev ir nepieciešams mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Tas arī viss – vairs nekādu lieku saistību un formalitāšu!

Ātrais kredīts Greencredit:

 • Pirmais aizdevums bez maksas;
 • Pirmais bezmaksas aizdevums līdz 100 latiem;
 • Otrais naudas aizdevums līdz 150 latiem;
 • Trešais naudas aizdevums līdz 200 latiem;
 • Ceturtais naudas aizdevums līdz 250 latiem;
 • No piektās aizņemšanās reizes, naudas aizdevums līdz 300 latiem.
 • Aizņemties var arī personas, kurām jau ir kāds vēl neatmaksāts kredīts pie cita aizdevēja;
 • Kredīta atmaksas laiks no 5 līdz 30 dienām;
 • Kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt.

Ātrais kredīts Greencredit ir pieejams:

 • Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
 • Personām bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Personām ar aktīvu mobilā tālruņa numuru un bankas kontu.

Ātrais kredīts Greencredit piedāvā iespēju kredīta atmaksas termiņu arī pagarināt. Šādu piedāvāto iespēju cilvēki izmanto visai bieži – gadījumos, kad finansiālie līdzekļi brīdī, kad aizdevums ir jāatdod, nav pietiekami. Greencredit piedāvā kredīta atmaksu atlikt uz vēlāku laiku par – 7, 14 vai 28 dienām. Pagarinājuma maksa ir atkarīga no esošā aizdevuma, piemēram, ja būsi aizņēmies 100 latus, kredīta atmaksas pagarināšana uz 7 dienām izmaksās 9, 50 Ls, uz 14 dienām – 12,25 Ls, un, uz 28 dienām – 17, 50 Ls.

Kredītu atmaksā tad, kad naudas maciņā ir nepieciešamā naudas summa, ko aizdevējam atdot. Kredīta atmaksas pagarinājuma maksājums ir jāveic laicīgi!

Lai saņemtu ātro kredītu Greencredit, ir jāveic sekojošie soļi:

1)      Reģistrējies;

–          Reģistrācijas formā ir nepieciešams sniegt informāciju, kas ir nepieciešama aizdevējam, lai izvērtētu Tavas iespējas kredītu saņemt un atmaksāt. Reģistrācija ilgst vien dažas minūtes. Kad būsi sniedzis visu nepieciešamo informāciju, aizdevējam būs jāpārskaita reģistrācijas maksa – 1 santīms no sava bankas konta.

2)      Izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu un atmaksas laiku;

–          Atceries, ka pirmajā reizē būs iespējams aizņemties tikai līdz 100 latiem, un, šis naudas aizdevums būs bez maksas – tik cik aizņemsies, būs arī jāatmaksā!

3)      Saņem naudas kredītu savā bankas kontā – tikai 10 minūšu laikā!

–          Pēc pieteikuma saņemšanas, aizdevējs izvērtēs Tavas iespējas kredītu saņemt. Tuvāko minūšu laikā saņemsi ziņu ar aizdevēja pieņemto gala lēmumu – piešķirts vai atteikts naudas aizdevums.

Nauda Tavā bankas kontā var nonākt tikai 10 minūtēs. Par to, kā naudas aizdevums tiks izmantots, aizdevēju nav nepieciešams informēt. Naudas aizdevums ir paredzēts, lai Tu pats izlemtu un pieņemtu lēmumu – kā to izmantot. Taču kredītu kompānija ir norādījusi gadījumus, kad ir, un, kad nav vēlams aizņemties. Svarīgākais, lai kredīts būtu lēmums, kas vienmēr tiktu pieņemts apdomājoties.

Ātrais kredīts Greencredit tiek izsniegts kredītu kompānijas darba laikā – darba dienās no 8:00 līdz 21:00, brīvdienās – no 10:00 līdz 18:00. Bet pieteikties kredītam – reģistrēties aizdevēja mājas lapā – Tu vari jebkurā brīdī! Tavu kredīta pieprasījumu aizdevējs izskatīs brīdī, kad tiks uzsākta darba diena.

Pirms pieņem lēmumu par kredīta ņemšanu, izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. Izvēlies kredīta summu, kas ir piemērota Taviem ienākumiem. Aizņemies, ja Tev ir nepieciešama papildus naudas summa, kas var palīdzēt īstenot kādu savu plānu un ieceri. Ātrais kredīts Greencredit – tas ir izdevīgs naudas aizdevums tikai 10 minūtēs – aizņemies gudri un atbildīgi!

Pieteikties ātrajam kredītam vari šeit – Greencredit mājas lapā!

4.67 avg. rating (94% score) - 49 votes

Tavs komentārs