Ātrais kredīts Ferratum

Kur aizņemties naudu internetā? Kur aizņemties naudu izdevigi? Ja arī Tu meklē atbildi uz šiem jautājumiem, esi drošs, ka tāds neesi vienīgais. Iespēju aizņemties internetā izmanto ne viens vien iedzīvotājs, kam ir nepieciešams mazāks vai lielāks naudas aizdevums.

Mūsdienās par vienu no svarīgākajiem kritērijiem – kā izvēlēties ātro kredītu – ir kļuvis tas, vai tiek piedavāts pirmais bezmaksas kredīts. Ja Tu meklē aizdeveju, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, iepazīsties – ātrais kredīts Ferratum. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 200 latiemPirmais bezmaksas aizdevums pie Ferratum ir līdz 100 latiem. Pirmajā reizē aizņemoties vairāk kā 100 latus, tiek piemērota 50% atlaide komisijas maksai! 

Ferratum Group – tā ir starptautiska aizdevumu kompānija, kas savus finanšu pakalpojumus nodrošina 20 valstīs. Kompānijas klientu lokā ir vairak kā 1 000 000 klientu visā pasaulē. Ferratum Latvijas ātro kredītu izsniedzēju lokam pievienojās 2007. gadā.

Pie Ferratum ir iespējams saņemt naudas aizdevumu no 10 līdz 400 latiem, ar atmaksas laiku no 10 līdz 45 dienām:

Pirmais aizdevums – līdz 200 latiem (Aizņemoties līdz 100 latiem – kredīts bez maksas!)

Otrais aizdevums – līdz 250 latiem;

Trešais aizdevums – līdz 300 latiem;

Ceturtais aizdevums – līdz 350 latiem;

Piektais un arī turpmākie aizdevumi – līdz 400 latiem.

Ferratum piedāvā līdz šim nebijuši iespeju – bez maksas aizņemties ne tikai pirmajā reize, bet arī piektaja. Pirmais un piektais naudas kredīts pie Ferratum ir bez maksas – bez procentiem!

Ātrais kredīts Ferratum ir pieejams:

  • Latvijas iedzīvotājiem no 21 līdz 70 gadu vecuma;
  • Personām ar pozitīvu kredītvēsturi;
  • Personām ar aktīvu mobilā tālruņa numuru un bankas kontu.

Kā pieteikties un saņemt naudas aizdevumu?

1)      Piesakies naudas kredītam;

–          Precīzi norādi kredīta summu – cik velies aizņemties, kā arī to, uz cik ilgu laiku vēlies noformēt šo naudas kredītu. Aizpildi kredīta pieprasījuma anketu – tās aizpildīšana prasīs tikai dažas minūtes.

2)      Pārskaiti 1 santīmu aizdevējam;

–          Iepazīsties ar aizdevuma līguma noteikumiem un pārskaiti aizdevējam 1 santīmu no sava bankas konta. Šis viena santīma maksājums tiek saukts par identifikācijas maksājumu – lai aizdevējs būtu drošs, ka kredīts tiks ieskaitīts pareizajā – Tavā bankas kontā.

3)      Saņem naudu savā bankas kontā – tikai 15 minūšu laikā!

Pēc Tava kredīta pieteikuma saņemšanas, Ferratum nekavējoties to izskatīs. Tiks izvērtētas Tavas iespējas šo aizdevumu saņemt. Ar aizdevēja pieņemto lēmumu tiksi iepazīstināts ar īsziņas starpniecību. Ja kredīts tiks piešķirts – nauda būs Tavā rīcībā tuvāko 15 minūšu laikā.

Ātrais kredīts Ferratum – Tavā bankas kontā un Tavā rīcībā. Ar aizdevēju nav nepieciešams saskaņot to, kā kredīts tiks izmantots. Ātrie kredīti parasti tiek izsniegti ar vienu mērķi – palīdzēt novērst īslaicīgas finansiālas problēmas. Īslaicīgas finansiālās problēmas – jo aizņemšanās nekad nebūs vēlama, ja naudas trūkums ir regulārs un ilglaicīgs. Kredīta pieprasītājam, pirms aizņemšanās, ir nepieciešams izvērtēt savu ekonomisko situāciju – ir jāatbild uz jautājumiem – vai atrais kredīts ir nepieciešams, un, vai kredīta summu tuvākajā laikā būs iespējams aizdevējam atmaksat.

Ferratum darba laiks – darba dienās 8:00 līdz 22:00, brīvdienās – sestdien no 9:00 līdz 18:00, svētdien no 10:00 līdz 18:00. Savam ātrajam kredītam vari pieteikties negaidot kompānijas darba laika sākumu, bet gan jebkurā diennakts stundā. Piesakies tad, kad skaidri zini, ka aizdevums Tev ir nepieciešams.

Ātrais kredīts Ferratum nodrošina vienkāršu kredīta pieteikšanās laiku, kas parasa tikai dažas minūtes. Katram klientam tiek nodrošināta augstākā līmeņa konfidencionalitāte – vari būt pārliecināts, ka Tavi dati ir drošībā! Aizņemies gudri un atbildīgi!

Piesakies ātrajam kredītam šeit – Ferratum mājas lapā!

 

4.75 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs