Ātrais kredīts creditON

Ātrais kredīts – tā vārds ikdienā ienāk arvien biežāk – gan televīzijas reklāmu pauzēs, gan krāšņās reklāmās internetā. Kredītu ņēmēju skaits palielinās, tādēļ arī runas par šo aizdevumu ir tik aktuālas. Daži no iemesliem, kādēļ cilveki izvēlas tieši ātro kredītu – tas ir pieejams internetā, nav nepieciešama ķīla un galvojums, tas tiek izsniegts maksimāli ātri – tikai 10 – 15 minūtēs!

Ātrais kredīts creditON ir viens no interneta aizdevējiem, kura piedāvājumā ir ātri, vienkārši, droši un atklāti aizdevumi. Ātrais kredīts creditON ir ar vienu no zemākajām ātro kredītu likmēm. Aizņemoties pie creditON, Tu vari būt drošs, ka netiksi maldināts ar dažāiem papildus maksājumiem un sleptiem nosacījumiem. CreditON informāciju par aizdevumiem pasniedz skaidri un saprotami – tiek tieši definēti aizdevumu izsniegšanas nosacījumi

Ātrais kredīts creditON ir naudas aizdevums no 1 līdz 300 latiem:

Pirmais aizdevums – līdz 150 latiem;

Otrais aizdevums – līdz 200 latiem;

No trešās aizņemšanās reizes – līdz 300 latiem!

Ātro kredītu creditON var saņemt:

  • Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Personas ar mobilā tālruņa numuru un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

Ja atbilsti norādītajām prasībām, lai saņemtu kredītu Tev ir:

1)      Jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā;

–          Jasniedz patiesa informācija par sevi, jo tikai tā ir iespējams saņemt kāroto naudas aizdevumu. Lai pabeigtu reģistrāciju – Tev no sava bankas konta aizdevējam ir jāieskaita 1 santīms – reģistrācijas maksa.

2)      Jāizvēlas nepieciešamā aizdevuma summa un atmaksas laiks;

–          Izvēlies aizdevumu, kas ir piemērots Taviem ienākumiem.

3)      Jāapstiprina savs kredīta pieteikums;

4)      Un – saņem naudu savā bankas kontā jau pēc 10 minūtēm!

Ātrais kredīts creditON ir īstermiņa naudas aizdevums – aizņemties ir iespējams ar atmaksas laiku no 1 līdz 30 dienām. Bet, ja norādītā atmaksas termiņa laikā Tavā rīcībā nav nauda, ko aizdevējam atgriezt – vari neuztraukties! Kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt. Šo maksas pakalpojumu varēsi veikt tik ilgi, cik vien būs nepieciešams. Maksājums būs atkarīgs no kredīta summas. Piemēram – ja esi aizņēmies 100 latus, un, vēlēsies kredīta atmaksu pagarināt uz nedēļu – 7 dienām, Tev būs jāveic pagarinājuma maksājums 9,44 Ls apmērā. Atlikt kredīta atmaksu Tu varēsi uz tik ilgu laiku, cik vien būs nepieciešams – no 1 līdz 30 dienām. Ka arī, ja vēlēsies, atmaksāt naudas aizdevumu creditON Tu varēsi arī ātrāk – pirms nolikta atmaksas termiņa.

CreditON ir aizdevējs, kas rūpejas par saviem klientiem. Lai nerastos dažādi lieki pārpratumi, klientiem nepieciešamā informācija tiek pasniegta skaidri un tieši, un, ar visu informāciju klienti var iepazītsies savā lietotāja profilā creditON mājas lapā. Aizdevejs kredīta saņēmējiem atgādina par to, ka ir pienācis laiks kredītu atmaksat, nosūtot atgādinājuma sms vai e-pasta vēstuli. Atbildīgiem aizdevumiem – atbildīgs aizdevējs.

CreditON ātrais aizdevums var būt piemērots dažādām situācijām – gan plānotiem, gan neplānotiem izdevumiem. Plānotiem – tad, ja kādas preces vai pakalpojuma iegādei pietrūkst naudas līdzekļi. Vai arī – ja nauda ir nepieciešama, lai segtu izdevumus, ar kuriem iepriekš nebiji rēķinājies. Ja vien esi Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 70 gadiem – arī Tu vari paļauties uz aidevēja creditON sniegtajiem pakalpojumiem.

Ātrais kredīts creditON var būt palīgs, lai novērstu īslaicīga rakstura naudas trūkumu, tam pieteikties vari jebkurā diennakts stundā! CreditON darba laiks – darba dienās no 8:30 līdz 21:00, brīvdienās – 10:00 līdz 18:00. Jūties brīvi – kredītam piesakies kaut vai vēlā nakts stunda! Aizņemies gudri un atbildīgi!

Aizņemies pie creditON šeit – creditOn mājas lapā! 

4.67 avg. rating (94% score) - 48 votes

Tavs komentārs