Ātrais kredīts Credit24

Ko darīt situācijās, kad naudas maks un bankas konts ir tukši, bet steidzami ir nepieciešama nauda? Ja Tev ir regulāri ienākumi – aizņemies! Aizņemšanās nebūs bezatbildīga, jo regulārie ienākumi ļaus aizdevuma summu atmaksāt.

Credit24 piedāvā naudas aizdevumus, kas ir paredzēti steidzamām un neparedzētām dzīves situācijām. Piemēram – ir mēneša beigas, Tavi finansiālie līdzekļi ir jau izsmelti, līdz algai vēl jāgaida, bet Tev steidzami jāatmaksā svarīgs ikmēneša rēķins. Ko darīt? Neatliec svarīgus maksājumus uz vēlāku laiku – negaidi, bet veic maksājumu laicīgi! Vai arī – pirmsalgas periodā esi atradis sen kārotu preci par īpaši izdevīgu cenu? Gaidīt ilgāk vairs nevar, izdevīgajam piedāvājumam ir savs termiņš, rīkojies un iepriecini sevi jau tagad! 

Credit24 kredītus izsniedz Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 70 gadu vecuma. 

Credit24 kredīta pieejamā summa ir no 50 līdz 1500 latiem. Kredīta apmērs būs atkarīgs no Tavas kredītspējas, ienākumu apmēra. Starp ātro kredītu kompānijām Credit24 aizdevuma apjoms ir salīdzinoši liels. Naudas aizdevums Tev var palīdzēt īstenot kādu lielāku ieceri un sapni!

Aizdevuma atmaksas termiņš ir sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Aizdevumu ir iespējams atmaksāt pēc atmaksas grafika. Ikmēneša maksājums būs atkarīgs no kredīta apjoma un atmaksas termiņa ilguma.

Kredīts ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma! Tas nozīmē, ka Tev nebūs nepieciešams riskēt ar kādu sev piederošu un nozīmīgu lietu, to ieķīlājot. Esi atbildīgs un izvēlies kredītu bez ķīlas – tā ir drošāk! Drošāk, jo mēs neviens nevaram būt pilnīgi pārliecināti par savu ekanomisko situāciju nākotnē. Neesam pasargāti, piemēram, no bezdarba, kas vislielākajā mērā var ietekmēt spēju kredītu atmaksāt. Gadījumā, ja ienākumu daudzums bezdarba dēļ ievērojami saruks, samazināsies arī spēja veikt ikmēneša maksājumus, kas var novest pie ieķīlātās lietas zaudēšanas. 

Credit24:

  • Naudas aizdevums no 50 līdz 1500 latiem! Kredīta apjoms ir atkarīgs no Tavas kredītspējas!
  • Atmaksas termiņš – sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem!
  • Kredītu var saņemt 18 – 70 gadus veci Latvijas iedzīvotāji, kuriem nav kavēti maksājumi vai nenokārtotas parādsaistības citās kompānijās;
  • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt ar regulāriem ienākumiem, kas varētu ļaut atmaksāt aizdevumu;
  • Piesakies kredītam jebkurā brīdī, kredītus Credit24 izsniedz katru dienu no 8:00 – 22:00!

Atcieries, ka situācijās, kad steidzami nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi – Tu vari aizņemties! Neļauj īslaicīgām finansiālām problēmām izjaukt Tavus plānus. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu, kur uzskatāmi apskatītas populārākās Latvijas kredītu kompānijas – kredītu apjoms, aizdošanas termiņš, izsniegšanas ātrums un procentu likme. Atrodi sev vispiemērotāko veidu kā papildināt naudas maku! Aizņemies atbildīgi! 

4.73 avg. rating (94% score) - 41 votes

Tavs komentārs