Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem

Nav noslēpums, ka mūsdienās pastāv darba attiecības, kuras nav slēgtas jeb noformētas oficiāli – tas nozīmē, ka netiek maksāti nodokļi, un, darba ņēmējs savu samaksu saņem „aploksnē”. Šī ēnu ekonomika apgrūtina darbinieku iespējas saņemt kādu kredītu vai noformēt kādai precei līzingu, tikai tādēļ, ka šie ienākumi oficiāli nekur neparādās – aizdevējs nespēj novērtēt viņa patieso kredītspēju.


Kā arī jaunieši, kuri sasnieguši pilngadību, bet vel nav uzsākuši oficiālas darba attiecības, var nonākt situācijā, kad tiem nepieciešams naudas aizdevums – viņiem nav savi oficiālie ienākumi, taču tas nenozīmē, ka šīs personas savu ikdienu pavada bez jebkādiem naudas līdzekļiem.

Mūsdienās arī cilvēkiem bez oficiāliem ienākumiem aizņemšanās ir kļuvusi vieglāka – jo tiem tiek piedāvāti ātrie aizdevumi internetā jeb ātrie kredīti. Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem var būt kā glābšanas riņķis situācijās, kad naudas trūkums nomāc īslaicīgi, un, cilvēks zina, ka kredītu spēs atmaksāt.

Kas var saņemt ātro kredītu? Visi Latvijas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu – kuriem nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības. Pirms aizņemies – izvērtē savu finansiālo situāciju, un, gūsti atbildi uz jautājumu – vai Tu spēsi kredītu ne tikai saņemt, bet arī atmaksāt?

Kas Tev būs nepieciešams aizņemšanās procesa laikā:

 • Interneta pieslēgums – visa aizņemšanās tikai un vienīgi internetā;
 • Bankas konts kādā no Latvijas bankām – pieeja tā interneta bankai un vismaz 1 santīms uz tā;
 • Mobīlā tālruņa numurs.


Vēlies aizņemties arī izdevīgi? Pirmais ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem – ar 0% likmi – bez komisijas maksas – ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem. Šī ir iespēja aizņemties līdz pat 200 latiem uz laiku līdz 30 dienām – ja atmaksu veiksi noteiktajā laikā, šis aizdevums Tev neizmaksās ne santīmu.

Kas ir jādara, lai saņemtu ātro kredītu bez oficiāliem ienākumiem?

1)      Iepazīsties ar ātro kredītu kompānijām, kas var piedāvāt šādu aizdevumu;

2)      Reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājas lapā – sniedz nepieciešamo informāciju;

3)      Apliecini savu identitāti un bankas kontu – pārskaiti 1 santīmu aizdevējam;

4)      Norādi – cik un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties;

5)      Ja būsi veicis korektu reģistrāciju un pieteicies ātrajam kredītam – pāris minūšu laikā saņemsi informatīvu SMS un e-pastu par to, vai kredīts Tev tiks piešķirts!


SMS CREDIT

 • Bezmaksas kredīts – jaunajiem klientiem no 5 līdz 200 latiem;
 • Aizņemties var personas no 18 gadiem;
 • Aizņemšanās bez ķīlas un dokumentiem;
 • Pieteikties kredītam www.smscredit.lv ir iespējams jebkurā brīdī – kaut vai naktī!

SOHO CREDIT

 • Bezmaksas kredīti tiek piešķirti visiem jaunajiem klientiem – no 50 līdz 150 latiem;
 • Aizņēmumi personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu;
 • Aizņemšanās bez jebkādām formalitātēm;
 • Pieteikt savu naudas aizdevumu www.sohocredit.lv var jebkurā laikā!

CREDIT24

 • Kredīts – no 50 līdz 1500 latiem – aizdevuma summa – atbilstoša Tavām iespējām;
 • Šo kredītu ir iespējams saņemt ar garāku atmaksas termiņu – līdz 2 gadiem;
 • Aizdevums no 18 gadu vecuma;
 • Credit24 kredītu pieteikt vari jebkurā brīdī – www.credit24.lv!

VIVUS

 • Netiek piedāvāts bezmaksas kredīts – pirmajā reizē ir iespējams aizņemties naudas kredītu, kas ir piemērots katra cilvēka kredītspējai;
 • Aizdevums no 50 līdz pat 1000 latiem;
 • Aizdevuma atmaksa ilglaicīga – līdz pat 24 mēnešiem;
 • Piesaki kredītu www.vivus.lv – jebkurā diennakts brīdī!


Ātro kredītu kompānijas lēmumu par kredīta piešķiršanu pieņem dažās minūtēs. Kredīta saņemšana ir īpaši ātra tad, ja kredīta pieprasītājam bankas konts ir atvērts kādā no populārākajām Latvijas bankām, piemēram, Swedbank, SEB, Citadele un DNB – tad aizņemšanās ilgst 10 līdz 15 minūtes.

Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem ir iespēja aizņemties ātri un vienkārši – šī aizdevuma atmaksa ir ierobežota 30 dienu laikā. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi – saņemot pirmo kredītu bez maksas – tā atmaksu var veikt 30 dienu laikā. Ja atmaksu nebūs iespējams veikt, tad ir tiek piedāvāts maksas pakalpojums – kredīta atmaksas pagarināšana.

Tikai jāatceras, ka, ja būs nepieciešams kredīta atmaksas laiku vēl pagarināt, tas noteikti nebūs tik izdevīgs kā no sākuma šķita. Kredīta atmaksas pagarinājuma maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu – tik ilgi, cik vien nepieciešams, līdz brīdim, kad spēsi kredītu atmaksāt.

Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem – pirms aizņemies, labi pārdomā šo soli! Izvēlies kredīta summu un atmaksas termiņu, kuru atmaksāt nebūs grūti. Apskati top aizdevēju piedāvājumu, salīdzini tos un izvelies izdevīgāko variantu šeit – kredītu salīdzināšanas tabulā! Aizņemies gudri un ar atbildību! 

ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem

4.93 avg. rating (96% score) - 43 votes

Tavs komentārs