Ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem

Ātrais kredīts – naudas aizdevums internetā – Latvijā ir pieejams personām, kuru maksātspēja un kredītvēsture ir piemērota. Noteiktais kredīta saņēmēja vecuma ierobežojums ir atkarīgs no aizdevēja – bet kopš 2013. gada 13. februāra ir noteikts, ka ātrie kredīti vairs netiks izsniegti 18 un 19 gadus veciem jauniešiem.


Ātrie kredīti no 20 gadu vecuma – personām, kuras spēs aizdevumu atmaksāt. Ātrais kredīts ir pieejams arī personām, kuras nestrādā vai ir bez oficiālas darba vietas – bet to pieejamie naudas līdzekļi, maksātspēja ir piemērota!

Ātrais kredīts ir īstermiņa naudas aizdevums – pirmais kredīts bez maksas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Vari izvēlēties arī īsāku atmaksas termiņu, kā arī, ja būs nepieciešams – Tev būs iespēja šo atmaksu atlikt uz vēlāku laiku. Kredīta atmaksas atlikšana ir maksas pakalpojums, ko var veikt neierobežotu reižu skaitu.

Ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem – tā nenoliedzami ir iespēja aizņemties izdevīgi – tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Taču arī bezmaksas aizdevumi ir ieteicami tikai tad, ja personas rīcībā tuvākajā laikā būs ienākumi, kas spēs kredītu aizdevējam atmaksāt.

Arī jaunieši 20 gadu vecumā sastopas ar visdažādākajām vajadzībām, kuru apmierināšanai nereti pietrūkst naudas līdzekļi. Ja šis naudas trūkums ir īslaicīgs – pavisam drīz naudas maks un bankas konts tiks papildināts – pastāv iespēja aizņemties – internetā – ātri un ērti.


Pirmais ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem ir pieejams pie:

SOHO CREDIT

 • Pirmais ātrais kredīts – līdz 150 latiem – BEZ MAKSAS;
 • Otrajā aizņemšanās reize – kredīts līdz 200 latiem;
 • Trešajā aizņemšanās reizē – kredīts līdz 250 latiem;
 • Ceturtajā un arī turpmāk – aizdevums līdz 350 latiem;
 • Kredīts personām, kuras spēs to atmaksāt, un, kurām nav nenokārtotas parādsaistības;
 • Aizdevuma atmaksas termiņš līdz 30 dienām. Ir iespējams šo termiņu arī pagarināt;
 • Darba laiks – kredīti tiek izsniegti – darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās un svētku dienās 8:00 līdz 21:00.

LATCREDIT.LV

 • Pirmais ātrais aizdevums – līdz 150 latiem – BEZ MAKSAS;
 • Otrajā aizņemšanās reizē – kredīts līdz 200 latiem;
 • Trešajā aizņemšanās reizē – kredīts līdz 250 latiem;
 • Ceturtajā aizņemšanās reizē un arī turpmāk – līdz 350 latiem;
 • Kredīts personām ar atbilstošu maksātspēju;
 • Atmaksas termiņš – līdz 30 dienām. Pie Latcredit.lv atmaksas termiņu iespējams arī pagarināt;
 • Darba laiks, kurā izsniedz kredītus – darba dienās no 8:00 līdz 20:00, brīvdienās no 10:00 līdz 18:00.


Kad aizņemties? Ātro kredītu mēdz saukt arī par aizdevumu līdz algai. Tas nozīmē, ka nereti tas tiek izmantots tieši “”pirms algas periodā”, kad finansiālie līdzekļi ir jau izsmelti. Laikā, kad ne naudas maks, ne bankas konts nespēj segt visus tēriņus, var rasties nepieciešamība pēc naudas aizdevuma. Taču – kredīts ir pieejams arī personām, kuras nestrādā – piemēram – tikko zaudējušas darbu.

Aizņemšanās ir pat ieteicama gadījumos, kad ir nepieciešams apmaksātu kādu svarīgu maksājumu. Ja atlikt maksājumu uz vēlāku laiku nav iespējams – neriskē nonākt parādnieku sarakstā – vienmēr visus maksājumus veic laicīgi!

Aizdevums var būt noderīgs ne tikai, lai glābtos no iekļūšanas parādnieku sarakstos, bet arī, lai iegādātos kādu preci vai pakalpojumu. Ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem var būt veids kā iepriecināt sevi vai kādu citu – bet vienmēr aizņemies atbildīgi! Pirms aizņemšanās apsver savas iespējas šo naudas kredītu arī atmaksāt. Neaizņemies, ja nezini, kad Tavā rīcībā būs naudas summa, ko aizdevējam atdot.

Kredītu salīdzināšanas tabula – tieši tur Tu atradīsi populārāko aizdevēju salīdzinājumu, kuru piedāvājumā ir gan ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem, gan atradīsi kredītu kompānijas, kas nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas – to piedāvājumā ir arī salīdzinoši lielākas kredītu summas. Izvēlies sev piemērotāko un izdevīgāko. Aizņemies gudri un atbildīgi!

Ātrais kredīts bez maksas no 20 gadiem

4.73 avg. rating (94% score) - 33 votes

Tavs komentārs