Ātrais kredīts bez izziņas no darba vietas

Tu esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda? Finansiālie līdzekļi ir nepieciešami, lai veiktu kādu neplānotu pirkumu? Vai arī papildus naudas summa ir vajadzīga, lai bez stingra taupības režīma sagaidītu algas dienu? Šādās situācijās var palīdzēt naudas aizdevums! Bet vai naudas aizdevums ir pieejams arī bez liekām formalitātēm – bez liekas laika tērēšanas?
Mēs varam Tevi iepriecināt! Jo, lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešamas nekādas liekas formalitātes – ne izzņas, ne galvojums, ne ķīla! Ietaupi savu dārgo laiku – aizņemies internetā – aizņemšanās process ilgst mazāk kā 20 minūtes!


Ātro kredītu izsniedzēji internetā piedāva aizņemties dažādas naudas summas. Ja būsi kompanijas jaunais klients, Tev tiks sniegta priekšrocība – pirmais kredīts bez maksas, bez procentiem. Ja aizņemsies pirmo reizi – kompānija Tev piedāvās ātro kredītu videji 150 līdz 200 latu apmērā. Ja izvelēsies aizņemties atkārtoti, ātrā kredīta summa tiks palielināta. Ātro kredītu aizdeveji kā maksimālo kredīta summu piedāvā aizdevumu līdz 300 – 400 latiem.

Taču arī tad, ja Tev ir nepieciešama lielāka naudas summa – to piedāvā, piemēram, Open credit – atrais kredīts līdz 1000 latiem. Credit24 – ātrais kredīts līdz 1500 latiem. Ja izvelēsies salīdzinoši lielu naudas aizdevumu, Tev tiks sastādīts atmaksas grafiks pa mēnešiem.
Ja izvelēsies aizņemties pie aizdevejiem, kas piedāva ātro kredītu līdz 300 vai 400 latiem, varēsi to noformēt ar atmaksas termiņu uz pāris dienām, vai nedēļām. Bet – ja brīdī, kad kredīts ir jāatmaksa, Tavā rīcība nav nepieciešamā naudas summa – veic kredīta atmaksas termina pagarinājuma maksājumu. Atmaksā ātro kredītu brīdī, kad Tavs naudas maks un bankas konts spēj radīt drošības sajūtu.
Ātrais kredīts bez izziņas no darba vietas garantē anonimitāti. Lai saņemtu naudas aizdevumu, nav nepieciešams pat doties ārpus mājām! Aizņemies no mājām, viss, kas Tev ir nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, e-pasta adrese un bankas konts kādā no Latvijas bankām.


Ātrais kredīts bez izziņas no darba vietas var tikt ieskaitīts Tavā bankas kontā, ja veiksi sekojošas darbības:

1)      Izvelies kredītu kompāniju, Tev palīdzēs – kredītu salīdzināšanas tabula;

2)      Reģistrējies tās mājas lapā;

3)      Piesakies ātrajam kredītam.

Pēc pieteikuma saņemšanas, kredītu kompānija izskatīs Tavu pieteikumu un tuvāko minūšu laikā sniegs atbildi – piešķirts vai atteikts ātrais kredīts. Par pamatu tam, ka aizdevums Tev tiks atteikts var būt vairāki iemesli – piemēram – Tu neesi aizdevēja norādītajā vecuma grupā. Ātrais kredīts ir pieejams personām vecumā sākot no 18 gadiem, taču ir aizdeveji, kas izsniedz kredītus personām tikai no 19 vai 20 gadiem.


Ne tikai Tavs vecums var būt par pamatu atteiktam kredītam, bet gan arī Tava maksātspēja un kredītvēsture. Kredītvēsture var būt pozitīva, negatīva vai arī tukša – neesoša. Tā ietver informāciju par Tavām kredītsaistībām 10 gadu garumā. Ja arī pirms vairākiem gadiem esi pārkāpis kredītsaistības, neesi laicīgi veicis maksājumus, šī informācija aizdevējam joprojām ir pieejama. Svarīgākais ir tas, ka visus parādus brīdī, kad piesakies kredītam, Tu būsi “dzēsis”. Pret kredītvēsturi izturies atbildīgi, jo tā var būt noderīga tuvākajā vai tālākajā nākotnē, kad velēsies iegut naudas kredītu vai noformēt līzingu.

Ātrais kredīts bez izziņas no darba vietas:

OPEN CREDIT – ātrais kredīts līdz pat 1000 latiem;

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem bez maksas! Bet, ja esi 18 – 20 gadus vecs – kredīts līdz 50 latiem!
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–           personai vecumā no 18 līdz 70 gadiem;

–          personai ar regulāriem ienākumiem;

–          personai bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

CREDIT24 – ātrais kredīts līdz 1500 latiem.

 • Kredīta summa ir atkarīga no kredīta pieprasītāja kredītspējas;
 • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem;
 • Lai saņemtu ātro kredītu Tev ir jābūt:

–          personai vecumā no 18 līdz 70 gadiem;

–          personai bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

SMS CREDIT – ātrais kredīts līdz 400 latiem sākot no trešās aizņemšanās reizes;

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem bez maksas!
 • Aizņemies arī tad, ja Tev jau ir kāds neatmaksāts aizdevums citā kredītiestāde – tikai Tev nevar būt kavēti maksājumi;
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–          personai vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

–          personai bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

VIA SMS – ātrais kredīts līdz 300 latiem sākot no trešās aizņemšanās reizes;

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 150 latiem bez maksas!
 • Aizņemies arī tad, ja Tev jau ir kāds neatmaksāts aizdevums citā kredītiestāde – tikai Tev nevar būt kavēti maksājumi.
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–          personai vecumā no 20 līdz 65 gadiem;

–          personai bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

VIVUS – ātrais kredīts līdz 700 latiem;

 • Ātrā kredīta summa katram klientam tiek noteikta individuāli;
 • Kredīta atmaksas termiņš no 1 līz 24 mēnešiem.
 • Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt:

–          personai no 19 līdz 70 gadu vecuma;

–          personai ar pozitīvu kredītvēsturi.

Lai arī kāds būtu Tavs aizņemšanās iemesls, steidzams vai ne tik steidzams – nevienam no mums nav velešanās tērēt savu laiku, lai kārtotu dažādas formalitātes. Ja vēlies aizņemties bez liekas laika tērešanas, izmanto iespeju un aizņemies virtuālajā vidē – internetā. Aizņemšanās process ļaus būtiski ietaupīt Tavu laiku – 15- 20 minūšu laikā Tavā bankas kontā var tikt ieskaitīts ātrais kredīts! Ātrais kredīts bez izziņas no darba vietas ir variants kā ērti, ātri, vienkārši un izdevīgi aizņemties. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvelies – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.78 avg. rating (95% score) - 50 votes

Tavs komentārs