Ātrais kredīts bez ienākumiem

Mūsu ikdiena sastāv no dažnedažādiem maksājumiem un pirkumiem, lai visus šos izdevumus segtu, ir nepieciešami naudas līdzekļi, kuru daudzums ne vienmēr ir paredzams. Ja radusies situācija, kad naudas līdzekļi nepietiek jeb vajadzības ir pārākas par iespējām – jāmeklē risinājums un jāatrod aizdevējs.


Aizdevēju mūsdienās netrūkst – ik uz stūra reklamējas kāda kredītu kompānija, bet vai aizņemties var arī cilvēki, kuri ir bez pastāvīgiem ienākumiem? Jā – mūsdienās ir iespējams saņemt mazāku vai lielāku naudas aizdevumu arī tām personām, kurām nav regulāri ienākumi. Šīm personām aizņemšanās ir īpaši jāpārdomā, jāizplāno – kad un kā kredītu tā spēs atmaksāt.

Ātrais kredīts internetā ir pieejams no 18 gadu vecuma – Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir atvērts bankas konts un to rīcībā ir savs mobilā tālruņa numurs. Pirmo reizi aizņemties var līdz  pat 200 latiem – un šo pirmo kredītu kā jaunais klients var saņemt arī bez maksas. Bezmaksas ātrais kredīts – jaunajiem klientiem, kuri izvēlējušies kredītu kompāniju, kuras prasībām tie atbilst.


Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem:

SMS CREDIT ātrais kredīts no 18 gadu vecuma:

  • Pirmajā reizē var aizņemties no 5 līdz 200 latiem – bez komisijas maksas;
  • Pirmā aizdevuma atmaksas laiks – līdz 30 dienām;
  • Aizdevēja darba laiks katru dienu no 7:00 līdz 24:00www.smscredit.lv!

CREDIT24 ātrais kredīts no 18 gadu vecuma:

  • Ātrais kredīts pie Credit24 – no 50 līdz 1500 latiem;
  • Ātrā kredīta summa – piemērota Tavai kredītspējai;
  • Kredītu piešķir ar termiņu, ko noteikt vari Tu pats – no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
  • Darba laiks – katru dienu no 8:00 līdz 22:00 – www.credit24.lv!

SOHO CREDIT ātrais kredīts no 18 gadiem:

  • Pirmajā aizņemšanās reizē pieejams kredīts no 50 līdz 150 latiem – bez komisijas maksas;
  • Pirmo kredītu izsniedz ar atmaksu – līdz 30 dienām;
  • Soho Credit darba laiks darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 9:00 līdz 21:00 – www.sohocredit.lv!


Ātrais kredīts bez ienākumiem, kuri ir oficiāli un regulāri – pieejams visu cauru gadu, kredītu kompānijas strādā arī brīvdienās un svētku dienās. Kredītam pieteikties var jebkurā laikā, neņemot vērā kredītu kompāniju darba laiku. Pieteikt sev nepieciešamo aizdevumu var kaut vai vēlā nakts stundā, jo līdzko aizdevējs uzsāks savu darbu, Tavs pieteikums tiks izskatīts.

Aizdevēju ir jāizvēlas ar īpašu rūpību – jāizskata piedāvājums un jāizvēlas sev piemērotākais. Kad izvēle ir izdarīta – atliek reģistrēties aizdevēja mājas lapā – izveidot savu lietotāja profilu, kurā ielogoties varēs ikreiz, kad būs nepieciešams jauns naudas aizdevums, vai, lai uzzinātu svarīgāko informāciju par esošo kredītu un tā atmaksu.

Reģistrējoties sniedz visu nepieciešamo informāciju – reģistrācijas anketu aizpildi uzmanīgi un ar rūpību – ja būsi norādījis nepatiesu un nekorektu informāciju, kredītu Tev var atteikt. Reģistrācijas noslēgumā būs jāveic reģistrācijas maksājums, tas ir pavisam mazs – tikai 1 santīms. Šī maksājuma mērķis ir gādāt par drošību – lai naudas aizdevums nonāktu tieši Tavā bankas kontā!


Ja esi bez pastāvīgiem ienākumiem, bet ir sagadījies tā, ka steidzami nepieciešama nauda – izvēlies izdevīgu ātro kredītu, kas no Tava naudas maciņa neko lieku nepaņems – bezmaksas pirmo kredītu. Tikai esi uzmanīgs – aizņemies tikai tad, ja zini, ka kredītu noteiktajā termiņā varēsi atmaksāt. Tev dotais laiks, kurā bezmaksas kredītu ir jāatmaksā – tās ir 30 dienas. Ja kredītu nespēsi atmaksāt, ir iespēja šo 30 dienu ilgo termiņu pagarināt – bet tas ir maksas pakalpojums, kas šī kredīta ņemšanu vairs nepadarīs par tik izdevīgu kā tas no sākuma likās.

Aizņemies ar atbildību –  ātrais kredīts bez ienākumiem ir paredzēts tikai tiem cilvēkiem, kuri zina, ka kredītu spēs atmaksāt. Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi kredītu kompānijas, kas sniedz ātrus, ērtus, drošus un izdevīgus interneta aizdevumus – aizņemies gudri arī Tu!

Ātrais kredīts bez ienākumiem

4.85 avg. rating (96% score) - 41 votes

Tavs komentārs