Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Tava kredītvēsture, tās raksturs, ir svarīgs priekšnoteikums situācijās, kad vēlies aizņemties naudu kādā no kredītu kompānijām, vai iegādāties kādu preci līzingā. Tava kredītvēsture ietver visu informāciju par Tevi kā kredītsaistību pildītāju – vai maksājumus esi veicis regulāri, vai neesi kavējis rēķina atmaksas termiņus.

Ikdienā mums nākas saskarties ar dažādiem rēķiniem un maksājumiem – gan mobilo sakaru, gan mājas apsaimniekotāju, gan citiem. Ir jāatcerās, ka šodienas kavetie maksājumi var radīt sarežģījumus nākotnē, kad būs nepieciešamība pēc naudas kredīta vai līzinga noformēšanas kādai vērtīgai precei. Esi atbildīgs!° 

Tava kredītvēsture var būt – neesoša, pozitīva, slikta un negatīva:

  • Neesoša, tukša kredītvēsture – Tas nozīmē, ka Tu neesi uzsacis kredītsaistības – aizdevējam nav informācijas par Tevi kā maksājumu veicēju un kredītsaistību ievērotāju.
  • Slikta kredītvēsture – Tev ir bijuši kavēti maksājumi, taču Tu tos esi nomaksājis, „dzēsis”.
  • Negatīva kredītvēsture – Tev ir kavēti maksājumi un esi nonācis parādu piedziņas kompāniju uzmanībā.

Ja Tava kredītvēsture ir slikta vai negatīva, kredītu kompānijas Tevi var uzskatīt kā augsta riska grupas pārstāvi. Tas nozīmē, ka Tev aizdevumu var arī nepiešķirt. Visa negatīvā informācija par Tevi kā kredītsaistību pildītāju, datu bāzē saglabājas 10 gadus. Informācija no šīs datu bāzes netiek dzēsta arī brīdī, kad iekavētos maksājumus būsi nomaksājis. Bet ja būsi nomaksājis kavētos maksājumus – tas arī būs solis uz priekšu! Negatīvu kredītvēstures vari uzlabot, tikai tādā veidā – ja visus maksājumus „dzēsīsi” un nokārtosi visas parādsaistības. Atceries – kredītu kompānijām Tu būsi pievilcīgāks bez nenomaksātiem maksajumiem un lieliem parādiem.

Nesabojāta kredītvēsture ir nozīmīgs priekšnoteikums, lai Tu varētu saņemtu aizdevumu kādā no kredītu kompānijām. Ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, iegūt naudas aizdevumu būs grūtāk. Ja Tev nepieciešams salīdzinoši neliels naudas aizdevums, vari mēģināt vērsties pie kādas no ātro kredītu kompānijām. izvelies Ātro kredītu kompāniju, kas var izsniegt aizdevumu personām arī ar „sabojātu” kredītvēsturi. Atceries, ka kompānijas ņem vērā ne tikai Tavu kredītvēsturi, bet arī svarīgs kritērijs var būt – ikmēneša ienākumi. Katra kompānija ir noteikusi savas prasības, sīkāku informāciju meklē – kredītu salīdzināšanas tabulā.

Viss, kas Tev ir jādara, situācijās, kad nepieciešams naudas aizdevums, un, ja Tava kredītvēsture ir „sabojāta” –

  • Atrodi piemērotu ātro kredītu kompāniju;
  • Reģistrēties kompanijas mājas lapā;
  • Piesakies ātrajam kredītam!

Piesakies ātrajam kredītam internetā un gaidi, kad kompānija sniegs savu gala vārdu – piešķirts vai atteikts kredīts. Tikai tādā veidā ir iespējams uzzināt par Tavām iespējām saņemt ātro kredītu gadījumā, ja kredītvēsture ir „sabojāta”. Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi var palīdzēt situācijās, kad steidzami nepieciešama papildus nauda summa. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – izvelies kompāniju un piesakies aizdevumam! Aizņemies gudri un atbildīgi! 

4.78 avg. rating (95% score) - 55 votes

Tavs komentārs