Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi – saņem to, ja Tavi ienākumi ir pietiekami, lai veiktu laicīgu atmaksu, un, ja Tev nav kavēti maksājumi un nenokārtotas parādsaistības, kas aizdevējam liktu šaubīties par to, vai aizdevumu atmaksāsi.

Ātrie kredīti tiek izsniegti iedzīvotājiem, kuru iespējas tos atmaksāt ir piemērotas – tas nozīmē, ka aizdevēji pievērš uzmanību pāris būtiskiem kritērijiem – kā, piemēram, personas – vecums, ienākumi un kredītvēstures stāvoklis. Lai arī kredītvēsture ir slikta vai negatīva, bez atbilstoša vecuma, ienākumu apmēra vēl nepieciešams savs bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasta adrese.

Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi – ne pie visiem aizdevējiem, ne visos aizņemšanās gadījumos. Izvēlies populārākos kredītus, kas var tikt piešķirti arī negatīvas kredītvēstures īpašniekiem, protams, tas ir individuāli – atkarīgs no katras personas situācijas un iespējām. Uzzini vairāk par ātro kredītu internetā ar negatīvu kredītvēsturi:


SMS CREDIT – ja – esi vecumā no 20 gadiem, ja ienākumi ir regulāri, ja nav kavēti maksājumi:

  • Pirmais kredīts ir bezprocentu – tas nozīmē, ka tieši tik, cik aizņēmies ir jāatmaksā!
  • Aizņemties bez pārmaksas vari naudas summu no 5 līdz 200 latiem – tikai pirmajā aizņemšanās reizē;
  • Atmaksa jāveic jau tuvākajā laikā, termiņu izvēlies 1 līdz 30 dienu garumā;
  • Ja atmaksu nespēj veikt – pagarini to, aizdevēja kontā ieskaiti pagarināšanas maksu;
  • Kredītu iespējams saņemt jebkurā dienā, laikā no 7 rītā līdz pusnaktij! Piesakies aizdevēja mājas lapā jebkurā laikā, arī pēc SMS Credit darba laika beigām – www.smscredit.lv!
  • Bezprocentu pirmais kredīts – aizņemies un atmaksā identisku naudas summu!
  • Kredīts bez maksas, pirmajā reizē, kad pieejams aizdevums no 50 līdz 150 latiem!
  • Termiņš, kurā aizdevums jāatmaksā – 7 līdz 30 dienas;
  • Ja termiņu nepieciešams pagarināt – atliec atmaksu, veicot pagarināšanas maksājumu;
  • Aizdevumi tiek izsniegti ik dienu – darba dienās laikā no 8 rītā līdz 10 vakarā, vai brīvdienās no 9 rītā līdz 9 vakarā! Piesakies jebkurā laikā, arī pēc Soho Credit darba laika – www.sohocredit.lv!


Kā uzzināt, vai ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi tiks piešķirts? Tikai un vienīgi vēršoties pie aizdevēja, veicot klasisko reģistrācijas procesu kompānijas mājas lapā. Bez vēršanās pie kreditora, neviens sliktas vai negatīvas kredītvēstures īpašnieks nevar būt 100% drošs par to, ka kredītu aizdevējs Tev piešķirs.

Izvēlies, reģistrējies, piesakies – tas neaizņems ilgāku laiku par pārdesmit minūtēm, un, no brīža, kad būsi pieteicies aizdevumam, to savā kontā vari saņemt 10 līdz 15 minūtēs! Labākos aizņemšanās variantus apkopojis Creditpro.lv – ātro kredītu salīdzināšanas tabula. Ieskaties, aizņemies ērti un vienkārši – gudri un atbildīgi!

Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

4.88 avg. rating (95% score) - 17 votes

Tavs komentārs