Aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi

Aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi mūsdienās nav nemaz tik sarežģīti – ja vien visas iepriekšējās kredītsaistības ir novērstas, un, visi kavētie maksājumi nomaksāti.


No iespējamības, ka kredītvēsture tiks sabojāta, pasargāts nevar būt neviens , jo ikmēneša maksājumi, pirkumi, kredīti un līzinga maksājumi – tie var sastādīt visai ievērojamu naudas summu, ko ne vienmēr ir iespējams segt – īpaši gadījumā, ja, piemēram, ienākumi samazinās vai rodas citi izdevumi, kam nepieciešami lieli finansiālie līdzekļi.

Ja naudu nepieciešams saņemt uz neilgu laiku – piemēram – tikai uz pāris dienām vai nedēļām, pēc naudas kredīta, ar pieprasījumu var vērsties pie ātro kredītu kompānijām – reģistrējoties kādas mājas lapā. Aizdevēji netrūkst, taču personai ar sliktu kredītvēsturi, varianti, kur pieteikties, nav daudzi.

Creditpro.lv piedāvā drošāko un populārāko aizdevēju pārskatu – kredītu kompānijas, kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi var būt iespējams – ja vien kredīta pieprasītāja maksātspēja ir piemērota, un, nav kavēti kredītu maksājumi.

Aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš atbilst aizdevēju prasībām – piemēram – tam ir atvērts bankas konts, ir mobilā telefona numurs un e-pasta adrese. Vēl bez šīm lietām – kredīta saņēmējam ir jābūt pilngadīgai personai ar saviem ienākumiem – tādiem, kas spētu aizdevumu atmaksāt.


SOHO CREDIT –

  • Klientiem draudzīgs aizdevējs, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas – līdz 150 latiem;
  • Kredīta saņēmējs var izvēlēties gan aizdevuma summu, gan atmaksas laiku – no 7 līdz 30 dienām;
  • Ja izvēlētajā termiņā aizdevumu kompānijai atgriezt nebūs iespējams – atmaksas laiku, par samaksu, iespējams pagarināt;
  • Pagarinājuma maksājumu var veikt neierobežotu reižu skaitu – taču ir jārēķinās, ka atkārtoti pagarinot kredīta atmaksu, šis kredīts vairs nebūs tik izdevīgs kā no aizņemšanās brīdī šķita.

CREDIT24 –

  • Aizdevējs, kas saviem klientiem var piedāvāt lielāku kredītu. Šeit aizņemties var naudas summu no 50 līdz 1500 latiem;
  • Šī kredīta atmaksas laiks ir no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
  • Piedāvātais kredīts lai gan ir lielāks, tam netiek piemēroti stingrāki kredīta saņemšanas nosacījumi – tāpat kā pie ikviena aizdevēja nav nepieciešama ķīla, galvojums un dokumenti;
  • Arī kredīta izsniegšanas laiks ir tikai 15 minūtes.

Tavu kredīta pieteikumu aizdevējs izskatīs maksimāli ātri, un, vien dažu minūšu laikā saņemsi atbildi – informatīvu sms un e-pasta vēstuli par to. Vai aizdevums Tev tiks piešķirts. Ja aizdevējs kredītu atsaka, vari vērsties pie citas kredītu kompānijas, jo aizdevēju noteiktās prasības mēdz atšķirties. Pie viena aizdevēja kredīts tiek atteikts – cits to piešķir – viss atkarīgs no konkrētā aizdevēja un kredīta pieprasītāja iespējām.


Aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi pie ātro kredītu aizdevējiem tad, ja zini, ka kredītu varēsi atmaksāt – aizņemies atbildīgi! Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi – un izvēlies gudri!

 Aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi

4.86 avg. rating (96% score) - 36 votes

Tavs komentārs