Aizņemies pie SMScredit līdz pat 400 latiem

2012. gada 8. augustā SMScredit nāca klajā ar paziņojumu, ka maksimālā ātrā kredīta summa tiek palielināta. Iepriekš kompānijas klienti, kas bija aizņēmušies trīs un vairāk reizes varēja iegūt aizdevumu līdz 350 latiem, taču šobrīd – ātrais kredīts ir pieejams līdz pat 400 latiem. Patīkams jaunums visiem tiem, kas ātro kredītu kompāniju pakalpojumus izmanto, lai realizētu kādu savu ieceri vai glābtos krīzes situācijās, kad nepieciešama salīdzinoši lielāka naudas summa.

SMScredit piedāvā naudas aizdevumus Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Personas, kuras var pretendēt uz aizdevumu ir bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās. Lai saņemtu ātro kredītu ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā telefona numurs.Jaunie klienti, aizņemoties pirmo reizi var saņemt naudas aizdevumu līdz 200 latiem. Turklāt – jaunie klienti aizņemas bez maksas, bez procentiem! Kad pirmais naudas aizdevums būs veiksmīgi atmaksāts, atkārtoti aizņemties var jau pēc 7 dienām. Otrajā aizņemšanās reizē būs pieejams naudas aizdevums jau līdz 300 latiem. Kad otrs aizdevums būs atmaksāts, SMScredit varēs piedāvāt aizdevumu līdz 400 latiem. 400 lati ir noteiktais kredītlimits – maksimālā aizdevuma summa, kas pieejama uzticamajiem kompānijas klientiem.

Gadījumiem, kad tiek atteikts kredīts, vienmēr ir savs iemesls. Kredītu kompānija tev varētu atteikt, piemēram, ja esi parādnieku reģistros vai esi pieļāvis kādu būtisku kļūdi reģistrējoties kompānijas mājas lapā. Kā arī par iemeslu atteiktam nudas aizdevumam ir Tava neatbilstība kompānijas noteiktajam vecuma ierobežojumam – 18 – 75 gadi. Ātro kredītu nevarēsi saņemt arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums SMScredit.

Lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešama ne ķīla ne galvojums. Ātrais kredīts ir veids kā īsā laika posmā savā rīcībā iegūt nepieciešamo naudas summu – nav nepieciešamas liekas formalitātes. Pats aizņemšanās process ir vienkāršs – pieteikšanās aizdevumam norisinās internetā – tas nozīmē, ka, lai saņemtu ātro kredītu Tev nav jāpamet pat savas mājas. Tik vienkārši!

Lēmumu par to, vai aizdevums Tev tiks piešķirts SMScredit pieņem maksimāli ātri – vien dažu minūšu laikā. Ja aizdevums tiek atteikts, atceries, ka eksistē arī citas kompānijas, kas piedāvā aizņemties ātri, ērti vienkārši un izdevīgi. Ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā un izvēlies! Aizņemies gudri un atbildīgi!

Īsumā par SMScredit:

 • Jaunajiem klientiem pirmais ātrais kredīts bez procentiem, bez maksas;
 • Pirmajā aizņemšanās reizē – aizdevums līdz 200 latiem;
 • Otrajā aizņemšanās reizē – aizdevums līdz 300 latiem;
 • Trešajā aizņemšanās reizē – aizdevums līdz 400 latiem;
 • Nav nepieciešama ķīla un galvojums;
 • Ātro kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji sākot no 18 līdz 75 gadu vecuma;
 • Lai aizņemtos ir nepieciešams – aktīvs mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām;
 • Ātro kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās;
 • Ātrā kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu;
 • Var aizņemties arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums bankā vai citā kredītiestādē, bet tikai tad – ja Tev nav kavēti maksājumi!
 • Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā brīdī, naudas pārskaitījumus SmsCredit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.Aizņemies pie SMScredit līdz pat 400 latiem  – aizņemies, lai uzveiktu īslaicīga rakstura finansiālas problēmas, vai, lai sevi iepriecinātu ar precēm un pakalpojumiem, kas šī meneša budžetā netika iekļauti, taču pretoties to kārdinājumam nav iespējams. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka ātro kredītu spēsi veiksmīgi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!

4.69 avg. rating (94% score) - 48 votes

Tavs komentārs