Aizdevums

Vai Tev ir nepieciešams naudas aizdevums? Vai Tu meklē veidu kā aizņemties vienkārši, droši, ērti un ātri? Iepazīsties – ātrais kredīts jeb online kredīts! Ātrais kredīts ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums, kas ir pieejams internetā un tiek izsniegts īstermiņā.

Fakts, ka ātrais kredīts ir pieejams internetā, ļauj ne tikai ietaupīt laiku, bet padara to viegli sasniedzamu. Viss, kas ir nepieciešams, lai pieteiktos un saņemtu aizdevumu – dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs mobilā tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām! Lietas, kas mūsdienās ir kļuvušas par pašsaprotamu ikdienas sastāvdaļu.


Ātrais kredīts var būt pareizā izvēle dažādās dzīves situācijās. Populārākais veids Latvijas iedzīvotāju vidū – aizņemties pirmsalgas periodā, kad bankas konts un naudas maks ir tukši. Nereti gaidot alas dienu nākas ievērot stingru taupības režīmu. Bet ko darīt ja šo taupības dienu laikā rodas steidzama nepieciešamība pēc naudas? Piemēram, jāapmaksā kāds rēķins vai nepieciešami finansiālie līdzekļi, lai iegādātos svarīgu preci vai pakalpojumu? Algas dienu pasteidzināt nav iespējams un ir jāaizņemas.

Mūsdienās aizņemšanās process ir kļuvis vienkāršs un pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Ātrais kredīts tiek izsniegts personām balstoties uz viņu kredītvēsturi un maksātspēju. Svarīgi ir tas, ka oficiālas darba vietas esamība nav obligāti nepieciešama, jo, piemēram, arī pensijas vecumu sasniegušas personas ir ar regulāriem ienākumiem kaut arī ir bez darba.

Ātrais kredīts ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums – pirmajā aizņemšanās reizē vidēji 150 – 200 latu liels. Ja izvēlēsies aizņemties atkārtoti – Tev būs pieejama lielāka naudas summa, līdz pat vidēji 300 – 400 latiem. Vēl svarīgi – aizdevums ir pieejams bez liekām formalitātēm, tas nozīmē – bez ķīlas un galvojuma!Ātro kredītu vari aizņemties uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Nosaki brīdi, kad atmaksāt aizdevumu Tu pats. Tev tiek sniegta iespēja kredīta atmaksas termiņu, veicot pagarinājuma maksājumu, atlikt. Atmaksā aizdevumu brīdī, kad zini, ka Tava finansiālā situācija ir droša un stabila. Atceries, ka aizņemties vari tikai tādā gadījumā, ja zini, ka tuvākajā laikā kredītu spēsi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!

Kredītu kompāniju skaits, kas piedāvā ātros kredītus ir liels. Tas nozīmē, ka cilvēkiem ir iespēja izvēlēties pie kuras kompānijas vērsties, lai pieteiktos aizdevumam. Lai atrastu sev piemērotu kredītu kompāniju ir nepieciešams iepazīties ar plašo piedāvājumu kā arī apzināt savas iespējas. Ne visās kredītu kompānijās ir vienādas prasības – piemēram – ir kompānijas, kas aizdevumu izsniedz no 18 gadu vecumu, taču citās kompānijās ir nepieciešams, lai kredīta pieprasītājs būtu vismaz 19 vai 20 gadus veca persona.

Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā brīdī – jebkurā diennakts stundā! Ātro kredītu Tavā bankas kontā kompānija ieskaitīs tās darba laikā. Kredītu kompānijas strādā bez brīvdienām, tas nozīmē, ka uz tām vari paļauties visa gada garumā.Populārākās kredītu kompānijas:

Ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties personām no 18 gadu vecuma:

  • SMScredit – pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas;
  • VIA Sms – pirmais kredīts līdz 150 latiem bez maksas;

Ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties no 19 gadu vecuma;

  • Vivus – maksimālā ātrā kredīta summa – 700 lati;

Ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties personām no 20 gadu vecuma:

  • VIA Sms – pirmais kredīts līdz 150 latiem bez maksas.

Izvēlies sev piemērotāko kredītu kompāniju, kas atbilst Tavām vēlmēm un iespējām. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – tur vienkopus atradīsi populārākās kredītu kompānijas. Iepazīsties ar piedāvājumu un aizņemies gudri!

4.74 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs