Aizdevums internetā no 18 gadiem

Naudas aizdevēji internetā ir iekarojuši plašu atpazīstamību un popularitāti. Latvijas iedzīvotāju vidū ir gan tādas personas, kuras aizņēmušas tikai vienu reizi, izmantojuši iespēju aizņemties bez maksas, gan tādas, kas aizņemas regulāri, un, izmantojuši ne tikai vienas kredītu kompānijas pakalpojumus.

Aizdevums internetā no 18 gadiem

Arī jaunietis, kura makā atlikuši tikai pāris santīmi, internetā aizņemties var ātri, vienkārši un ērti. Aizdevums internetā no 18 gadiem pie kredītu kompānijas Credit24 – iespējams aizņemties ļoti dažādas naudas summas no 50 līdz pat 1500 latiem. Aizdevumu atmaksāt var pēc noteikta grafika – „pa daļām” – veicot vairākus maksājumus.

Aizdevums internetā no 18 gadiem ir zaudējis savu aktualitāti, jo aizdevēji vecuma ierobežojumu saviem klientiem no 18 gadiem ir palielinājuši uz 20. Taču arī tagad 18 gadus vecs jaunietis var saņemt aizdevumu internetā – ja izvēlas savām iespējām piemērotu kredītu kompāniju.

Credit24 ātro kredītu izsniegs jaunietim, kurš ir tikai 18 gadus vecs, ja viņa atmaksas iespējas ir piemērotas. Tas nozīmē, ka kredīta pieprasītājam ir jābūt ar regulāriem ienākumiem – un – tiem ir jābūt tādā apmērā, lai būtu iespējams veikt arī aizdevuma atmaksu. Izvēlies kredīta summu, kas piemērota Tavām iespējām!


Aizdevums internetā no 18 gadiem pie Credit24:

  • Ievēro – būtiska atšķirība Credit24 un citi ātro kredītu aizdevēju piedāvājumā – Credit24 nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas;
  • Ievēro – Credit24 izsniegto kredītu procentu likmes ir vienas no zemākajām – tie ir tikai 10%;
  • Aizdevuma summa ir atkarīga no Tavām iespējām – Taviem ikmēneša ienākumiem – Credit24 palīdzēs izvēlēties piemērotāko aizdevuma summu;
  • Lai noformētu aizdevumu Credit24 – nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne citi dokumenti un izziņas;
  • Aizņemties šeit iespējams no 50 līdz 1500 latiem;
  • Kredīta atmaksa – no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
  • Kredīta atmaksu ir iespējams veikt pa daļām – tas nozīmē, ka ik mēnesi būs jāveic maksājums, līdz visa aizdevuma summa būs segta;
  • Kredīta atmaksas grafiks ir ļoti elastīgs – ja kādu maksājumu nespēsi veikt noteiktajā laikā, ir iespējams to atlikt, veicot pagarinājuma maksājumu;
  • Credit24 sola aizdevumu izsniegt 15 minūšu laikā – reģistrējies aizdevēja mājas lapā un piesakies kredītam;
  • Credit24 strādā visu cauru gadu, darba laiks ir nemainīgs – no 8 rītā  līdz 22 vakarā!


Aizdevums internetā no 18 gadiem Credit24 tiek dēvēts kā uzticams atbalsts – aizdevumi tiek izsniegti katru dienu. Tā saņemšana pieprasa vien to, ka ir nepieciešams savs bankas konts un mobilā tālruņa numurs.  Pārliecinies, cik tas ir vienkārši, ērti un ātri!

Pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē šī naudas aizdevuma nepieciešamību un savas atmaksas iespējas! Neaizņemies, ja Tev kredīts nemaz nav nepieciešams, vai tad, ja zini, ka kredītu nespēsi atmaksāt. Agrā jaunībā, uzņemoties kredītsaistības, ir jābūt īpaši uzmanīgiem, jo kavēti maksājumi var liegt iespējas saņemt naudas aizdevumus tālākā nākotnē, kad tas tik tiešām var būt nepieciešams. Esi atbildīgs – aizņemies gudri! 

Aizdevums internetā no 18 gadiem

4.45 avg. rating (93% score) - 11 votes

Tavs komentārs