Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Ar naudas aizdevuma nepieciešamību cilvēki var saskarties jebkurā laikā un jebkurā diennakts stundā – tad, kad visi nopelnītie un iekrātie naudas līdzekļi ir izbeigušies, un, ir radusies situācija, kad ir jāveic kāds svarīgs maksājums vai pirkums. Ko šādā situācijā darīt – tad, kad līdz algas dienai vēl ir atlicis laiks, ko gaidīt, bet nauda nepieciešama steidzami?


Viens no variantiem, kur saņemt naudas aizdevumu – pie ātro kredītu kompānijām. Šīs kredītu kompānijas ir skaitliski daudzas, tas nozīmē, ka pastāv iespēja izvēlēties. Bet, vai arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams saņemt naudas aizdevumu?

Cilvēkiem, kuru kredītvēsture ir slikta, saņemt naudas aizdevumus un preces līzingā ir krietni grūtāk kā personai, kuras kredītvēsture ir nevainojama. Tas ir loģiski saprotams, un, lieki jautājumi nerodas, bet, ko darīt tad, ja nepieciešama steidzama palīdzība – ātrais kredīts? Kas nemēģina, tas nekad neuzzinās, vai palīdzību tam varētu piešķirt.

Tas nozīmē, ka arī cilvēkiem, kuru kredītvēsture ir slikta, pastāv reāla iespēja saņemt ātro kredītu. To, vai naudas aizdevums nonāks viņu rīcībā – lems aizdevējs jeb izvēlētā ātro kredītu kompānija.

Ja Tava kredītvēsture ir slikta – bet Tev nav nenokārtotas parādu saistības un maksājumi – arī vari pieteikties kādam no ātrajiem aizdevumiem internetā. Aizņemšanās nesagādās liekus sarežģījumus – nav nepieciešams nekādas formalitātes, izziņas un citi dokumenti.


Ātros kredītus piedāvā liels skaits kredītu kompāniju, taču lielākā daļa šo aizdevēju savā klientu vidū vēlas uzņemt tikai pozitīvas kredītvēstures īpašniekus. Izvēlies SMS CREDIT ātro kredītu kompāniju – ja Tev visas parādsaistības ir novērstas, no negatīvās kredītu pieredzes palicis tikai kredītvēstures nosaukums – slikta.

SMS CREDIT:

  • Pieteikties www.smscredit.lv mājas lapā iespējams visu cauru diennakti;
  • Pirmais kredīts BEZ MAKSAS – aizņemies no 5 līdz 200 latiem;
  • Atmaksa – 30 dienu laikā, vai arī – jāveic termiņa pagarinājuma maksājums.

SMS CREDIT ātrais aizdevums ar sliktu kredītvēsturi – tikai tad, ja Tu esi darījis visu, lai savu situāciju uzlabotu, pirmkārt, esi novērsis kavētos maksājumus, kā arī Tavi ienākumi ir pietiekami – tie spēs kredītu atmaksāt.


SMS CREDIT piešķir pirmo kredītu bez maksas – tik cik aizņemsies, tik atmaksāsi! Aizņemties bez maksas var naudas summu no 5 līdz 200 latiem. Lielāku aizdevumu SMScredit piedāvā tad, kad pirmais kredīts veiksmīgi atmaksāts – kad atmaksa veikta bez jebkādiem pārkāpumiem.

Aizņemties vari uz laiku līdz 30 dienām. Aizņemies šodien, saņem savu pirmo kredītu, un, 30 dienu laikā atgriez naudas summu kredītu kompānijai. Ja atmaksu veikt 30 dienu laikā veikt nevarēsi, tiks piedāvāta iespēja to atlikt. Atlikt maksājumu var neierobežotu reižu skaitu, taču esi uzmanīgs, šī iespēja ir maksas pakalpojums, kas liks Tavam naudas maciņam patukšoties.

Slikta kredītvēsture paliks slikta arī tad, ja visus maksājumus būsi novērsis. Tās stāvoklis nemainās līdz ar pēdējā parāda nomaksāšanu, tā kā brīdinājums paliks ilgu laiku – līdz pat 10 gadiem.

Iespējams, ka kredītu Tu saņemsi – nepieciešamā naudas summa nonāks Tavā rīcībā vien 15 minūtēs, bet var būt arī gadījumi, kad kredītu kompānija pieprasa papildus nodrošinājumu tam, ka kredīts tiks atmaksāts, piemēram, ķīlu vai augstākus procentu maksājumus. Lai uzzinātu vairāk – piesakies kredītam un sagaidi kompānijas lēmumu. Aizņemies ar atbildību!


Ar plašāku kredītu kompāniju klāstu vari iepazīties Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā. Top aizdevēju pakalpojumus salīdzini un izdari savu izvēli – aizņemies gudri!

Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

4.78 avg. rating (95% score) - 37 votes

Tavs komentārs