Aizdevumi privātpersonām

Naudas aizdevumi ir bijuši nepieciešami dažādos laikos. Aizdevumu jeb kredītu joma ir krietni attīstījusies, un, mūsdienās naudas aizdevumi ir iespējams saņemt ne tikai vienas dienas, bet gan tikai pāris minūšu laikā. Kredīta saņemšanas laiks ir atkarīgs no aizdevuma veida un kredītu kompānijas, kas to izsniedz.


Aizdevumi privātpersonām var būt dažādi – gan ātrie kredīti vai patēriņa kredīti internetā, vai naudas kredīti kādā no Latvijas bankām. Ja kredītu ir nepieciešams saņemt maksimāli ātri, neatliek laika dažādu formalitāšu kārtošanai, izvēlies aizņemties internetā.

Aizdevumi privātpersonām – ātrais kredīts, kas palīdz ārkārtas un krīzes situācijās!

Ātrais kredīts ir piemērots gadījumiem, kad nauda ir nepieciešama steidzami, un, tā ir vajadzīga, lai novērstu īslaicīgas finansiālās problēmas – veiktu neplānotus un steidzamus tēriņus.

Ātrie kredīti internetā ir pieejami dažu minūšu laikā, turklāt tiem mēdz piemist arī kāda lieliska īpašība – pirmais kredīts bez maksas. Pirmo bezmaksas kredītu saņem jaunie klienti – tas ir – personas, kuras vēlas saņemt savu pirmo aizdevumu. Kompānijas klients aizņemas naudas kredītu, piemēram, 100 latu apmērā, pēc noteiktā laika – visbiežāk 30 dienām – tam ir jāatdod tieši tik pat, cik aizņēmās. Šo ātro kredītu priekšrocību var izmantot Latvijas iedzīvotāji, kas sasnieguši pilngadību – sākot jau no 18 gadu vecuma (aizdevēju noteiktais vecuma ierobežojums atšķiras – kredīts no 18 gadiem nav pieejams pie visiem).


Populārākie ātro kredītu aizdevēji internetā:

SMS CREDIT – Tavs pirmais aizdevums bez maksas var būt no 5 līdz 200 latiem. Šo naudas aizdevumu var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. SmsCredit.lv aizdevums – arī personām, kuras nestrādā.

FERRATUM – Tavs pirmais aizdevums bez maksas var būt no 10 līdz 100 latiem. Uz šo kredītu paļauties var Latvijas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši 21 gadu vecumu. Kredītam var pieteikties arī nestrādājošas personas, kuru finansiālā situācija ir atbilstoša – var atļauties kredītu atmaksāt.

SOHO CREDIT – Tavs pirmais kredīts bez maksas var būt no 50 līdz 150 latiem. Šo kredītu var saņemt personas jau no 18 gadu vecuma.

CREDIT24 – Tavs kredīts neparedzētiem un steidzamiem izdevumiem – no 50 līdz 1500 latiem. Šo, salīdzinoši lielāko ātro naudas aizdevumu, var saņemt personas no 18 gadu vecuma. Personām ar regulāriem ienākumiem.

VIVUS – Tavs kredīts izdevumiem no 50 līdz 1000 latiem. Aizdevums personām, kuras sasniegušas 19 gadu vecumu – ar pozitīvu kredītvēsturi un ienākumiem, kas ļaus kredītu atmaksāt.


Aizdevumi privātpersonām – patēriņa kredīts, kas ļauj sasniegt vairāk un ātrāk!

Kredīts pie Big Bank – personām no 20 gadu vecuma, kuru ienākumi ir regulāri un stabili. Patēriņa kredīts pie Big Bank no 200 līdz pat 7000 latiem! Šī aizdevuma atmaksas laiks ir garāks – no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem.

Aizdevumi privātpersonām apkopoti kredītu salīdzināšanas tabulā – izvēlies kādu no šiem aizdevumiem un atceries, ka aizņemšanās pieprasa arī kredītsaistību pildīšanu – laicīgu aizdevuma atmaksu vai atmaksas termiņa pagarināšanu. Aizņemies ar atbildību!


4.85 avg. rating (96% score) - 41 votes

Tavs komentārs