Aizdevumi internetā bez maksas

Aizdevumi internetā bez maksas vairs komentārus neprasa – tie tiek plaši reklamēti, slavēti un arī kritizēti. Visbiežāk šos aizdevumus sauc par ātrajiem kredītiem – pieteikšanās internetā, naudas saņemšana bankas kontā. Kas šos aizdevumus padara tik pieprasītus?


Jāpiemin, ka kredīti bezmaksas tiek piedāvāti tikai jaunajiem klientiem – ja vienreiz šo iespēju būsi izmantojis, atkārtoti bezmaksas kredītu pie vienas kredītu kompānijas saņemt nebūs iespējams. Par izņēmumu varētu būt kredītu kompānijas rīkota akcija, īpašs piedāvājums, kad ir iespējams atkārtoti aizņemties bez maksas, bez piemērotā komisijas maksājuma.

Ja ikreiz, kad nepieciešams naudas aizdevums, vēlies aizņemties bez maksas – tad ir iespējams pieteikties ātrajam kredītam pie vairākām kredītu kompānijām – katru aizņemšanās reizi – pie cita aizdevēja. Šo iespēju izmanto ne viens vien, jo nepastāv likums, kas nosaka, ka kredītu drīkst saņemt tikai pie viena aizdevēja. Nepastāv ierobežojumi – kad būsi aizņēmies, saņēmis bezmaksas kredītu, to veiksmīgi atmaksājis, un, ja nepieciešams atkārtots naudas kredīts, vērsies pie citas kompānijas – un – saņem kredītu bez maksas.

Aizdevumi internetā bez maksas ir ērti saņemami – pietikties var jebkurā laikā, un, nav svarīgi, kur Tu atrodies. Lai tam pietiktos ir nepieciešamas konkrētas lietas – interneta pieslēgums, bankas konts un mobīlais tālrunis – lai izvēlētos, reģistrētos un pieteiktos ātrajam kredītam.


Aizdevumi internetā bez maksas:

FERRATUM ātro kredītu kompānija

  • Pirmais kredīts bez maksas ir līdz 100 latiem! 
  • Aizņemties tie Latvijas iedzīvotāji, kuri sasnieguši vismaz 21 gadu vecumu.

MINICREDIT aizdevumu kompānija

  • Arī te pirmais ātrais kredīts bez maksas ir līdz 100 latiem! 
  • Šeit kredītu var saņemt arī jaunāki Latvijas iedzīvotāji – no 20 gadu vecuma.

SOHO CREDIT ātro kredītu aizdevējs

  • pirmais kredīts ir nedaudz lielāks – bez maksas līdz 150 latiem! 
  • Aizņemties var jaunākas personas – no 18 gadu vecuma.

SMS CREDIT ātrais aizdevējs

  • Viena no populārākajām kompānijām, kur pieejams salīdzinoši lielāks pirmais kredīts – bez maksas līdz 200 latiem! 
  • Aizņemties šeit var jau no 18 gadu vecuma.


Vēl svarīgi uzzināt ir to, kas tad aizdevumu var saņemt. Tā kā kredītu kompānijas ir daudzas, arī kredītu saņēmēju loks ir plašs – citviet aizdevumi internetā bez maksas tiek piedāvāti personām jau no 18 gadu vecuma, citviet aizdevumu var saņemt arī tie cilvēki, kuru kredītvēsture ir sabojāta.

Ātro kredītu var saņemt arī nestrādājoši cilvēki. Ātrais kredīts bez darba vietas ir pieejams pie vairums aizdevēju – svarīgāk par to, vai cilvēks atrodas darba attiecībās ir tas, vai viņa finansiālie līdzekļi ir pietiekami, lai kredītsaistības uzņemtos, un, viņš spēs aizdevumu atdot.

Protams, ir kredītu kompānijas, kas reģistrācijas laikā vēlas iegūt informāciju par klienta darba vietu, amatu un atalgojumu, bet būtiskākais ir tas, vai viņa rīcībā nonāk naudas līdzekļi, kas būtu pietiekami, lai pildītu kredītsaistības – tai obligāti nav jābūt darba algai, tas var būt arī kāds ienākumu avots – piemēram – pabalsts, alimentu maksājums, stipendija vai vecuma pensija.


Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā atrodami populārākie aizdevēji, kuru sniegto pakalpojumu kvalitāti nav jāapšauba. Šīs top kredītu kompānijas izvēlas lielākā daļa ātro kredītu ņēmēju, tātad – sniegtie pakalpojumi ir droši, ātri un izdevīgi. Aizņemies atbildīgi – un – arī gudri!

aizdevumi internetā bez maksas

4.81 avg. rating (95% score) - 43 votes

Tavs komentārs