Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

Ikviens no mums ir pakļauts ekonomiskās situācijas svārstībām, kas var novest pie pavisam nepatīkama rezultāta. Brīdī, kad liekas, ka ienākumi ir stabili un droši, mēs tos noslogojam ar dažadiem kredītu maksājumiem. Bet ko darīt tad, kad ienākumi piedzīvo straujas pārmaiņas? Piemēram, sastopamies ar pēkšņu un negaidītu bezdarbu – naudas trūkumu?


Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi var būt arī pieejami pie ātro kredītu aizdevējiem – taču katrs gadījums ir individuāls. Personai, kuras kredītvēsture ir sabojāta, aizdevumu varētu gan piešķirt, gan atteikt. Ir nepieciešams ieguldīt ilgāku laiku, lai saņemtu naudas kredītu – jo ja atsaka viens aizdevējs, ir nepieciešams vērsties pie nākamā.

Tavas iespējas saņemt ātro kredītu ietekmēs tas, vai esi dzēsis iekavētos maksajumus un kredītsaistības. Ja būsi brīvs no šiem parādiem, Tavas iespējas saņemt aizdevumu būs lielākas. Aizdevējam ir svarīgi, ka personas ar sabojātu kredītvēsturi, ir uzlabojušas savu situāciju. Taču tavas kredītvēstures raksturojums – negatīva vai slikta – netiks mainīts arī tad, kad šie parādi tiks novērsti – aizdevējam joprojām būs pieejama informācija par negatīvo kredītu pieredzi.

Ātrais kredīts tiek dēvēts par visvienkāršāko un ērtāko mūsdienu naudas aizdevumu, kas ir pieejams internetā. Šie naudas kredīti tiek piešķirti personām, kurām nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības. Aizdevēji savās mājas lapās nenorāda, ka tiek piešķirti aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi – lai to uzzinātu, ir jāvēršas pie kādas no kredītu kompānijām personīgi. Viss, kas ir jādara, lai pieteiktos ātrajam kredītam:

1)      Izvēlies aizdevēju;

2)      Reģistrējies tā mājas lapā;

3)      Piesakies aizdevumam – izvēlies savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu naudas summu!


Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, aizdevējs izvērtēs Tavas iespējas kredītu atmaksāt. Tiks pievērsta uzmanība Tavam vecumam, kredītspējai un kredītvēsturei. Par aizdevēja pieņemto lēmumu – piešķirts vai atteikts kredīts – Tu tiksi informēts tuvāko minūšu laikā. Aizdevēji sīkāk nepaskaidro par atteikuma iemesliem, taču tie vienmēr būs saistīti ar kādu no neatbilstībām konkrētajos kritērijos – vecumas, ienākumi un kredītvēsture.

Sms Credit ir ātro kredītu kompānija, kas piedāvā aizņemties personām, kurām nav kavēti maksājumi. Turklāt – jaunie klienti aizņemas bez maksas – atdot tik, cik aizņēmies! Ja arī Tu savas parādsaistības esi dzēsis, piesakies kredītam pie Sms Credit. Aizdevējs salīdzinot ar citām kredītu kompānijām piedāvā izdevīgu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksu. Aizdevumi tiek piešķirti personām no 18 līdz 75 gadu vecuma.

Ātrais kredīts nenoliedzami var būt noderīgs dažādās dzīves situācijās, taču personām, kurām kredītvēsture ir sabojāta, pirms aizņemšanās, ir jābūt īpaši uzmanīgām. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka tuvākajā laikā Tu spēsi šo kredītu atmaksāt! Ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā un izvēlies kādu no populārākajiem aizdevējiem Latvijā, kas piedāvā ātrus, ērtus un drošus ātros kredītus. Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi – ieguldi lielāku laiku un pacietību, un, saņem naudas aizdevumu arī Tu! Aizņemies gudri un atbildīgi!


4.77 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs