Aicini draugus un pelni naudu – SMS Credit bonuslatu sistēma

SMS Credit saviem klientiem piedāvā iespēju nopelnīt bonuslatus – par katru uzaicināto draugu, kurš pēc Tava uzaicinājuma saņemšanas 30 dienu laikā izvēlēsies saņemt ātro kredītu no SMS Credit. Katrs draugs Tavā bankas kontā var ienest 10 latus. Bonuslatu apmērs – 10 lati par katru draugu – ir spekā līdz šī gada 15. septembrim. Pasteidzies – informē savus draugus par veidu un vietu, kur aizņemties ir ātri, ērti, vienkārši un izdevīgi!SMS Credit var būt ne tikai glābiņš situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, bet arī kompānijas bonuslatu sistēma ļauj nopelnīt. Iespēja aicināt draugus ir ikvienam SMS Credit klientam. Aicini draugus un vienkāršā veidā papildini savas bankas kontu – jo vairāk draugus uzaicināsi, jo vairāk Tu nopelnīsi!

Atceries par priekšrocībām, ko sniedz SMS Credit. Ja Tavs draugs reģistrēsies kompānijas mājas lapā, 30 dienu laikā pieteiksies kompānijas sniegtajam naudas aizdevumam – Tu iegūsi iespēju nopelnīt. Bet Tavs draugs – kā jaunais klients pirmajā aizņemšanās reizē – saņems ātro kredītu bez maksas, bez procentiem. Naudas summu, kādu aizņemsies, nāksies arī atmaksāt.Kas ir jādara, lai pelnītu bonuslatus?

Ielogojies savā SMS Credit profilā un nosūti uzaicinājumu draugam. Lai nosūtītu uzaicinājumu norādi drauga e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru.

Ja 30 dienu laikā, Tavs draugs reģistrēsies kompānijas mājas lapā un aizņemsies – Tavā bankas kontā tiks ieskaitīti bonuslati!

Lai pelnītu bonuslatus Tev ir jābūt SMS Credi klientam, kurš ir reģistrējies kompānijas mājas lapā. Lai saņemtu bonuslatus, pēc uzaicinājuma nosūtīšanas, Tavam draugam ir nepieciešams 30 dienu laikā reģistrēties kompānijas mājas lapā un aizņemties ātro kredītu, kas pirmajā reizē tiek izsniegts bez maksas. Reģistrācija kompānijas mājas lapā nav sarežģīta un tā ilgst vien pāris minūtes. Reģistrēšanās laikā ir nepieciešams

sniegt informāciju par sevi – vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts un mobilā tālruņa numurs. Pēc nepieciešamo lauku aizpildīšanas, lai pabeigtu reģistrāciju, nepieciešams veikt 0,01 santīma pārskaitījumu kompānijas bankas kontā. Viena santīma maksājums ir nepieciešams, lai kompānija pārliecinātos, ka norādītais bankas konts tik tiešām ir Tavs.

Atceries, ka, lai Tavs draugs veiksmīgi reģistrētos un saņemtu ātro kredītu, viņam ir jāatbilst SMS Credit kompānijas noteiktajām prasībām. Pirmkārt – ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji sākot no 18 līdz 75 gadu vecuma. Aizdevumu var saņemt arī personas, kuras ir bez oficiālas darba vietas. Tas nozīmē, ka svarīgākie kritēriji, kuriem kompānija pievērš uzmanību ir vecums un kredītvēsture, kas sniedz informāciju par ieradumiem, kas saistīti ar dažādu maksājumu un rēkinu veikšanu.

Īsumā par SMScredit:

Pirmais ātrais kredīts jaunajiem klientiem tiek izsniegts bez maksas – bez procentiem;

Pirmais ātrais kredīts līdz 200 latiem;

Otrais ātrais kredīts līdz 300 latiem;

No trešās aizņemšanās reizes – naudas aizdevums līdz 400 latiem;

Ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem sākot no 18 līdz 75 gadu vecuma;

Izdevīga kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Ātro kredītu atmaksā brīdī, kad Tava finansiālā situācija spēj nodrošināt drošības sajūtu;

Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus SMS Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Ja Tu esi aizņēmies pie SMS Credit un kompānijas sniegtos pakalpojumus vērtē pozitīvi, jo vari dalīties ar pozitīvu pieredzi – kādēļ gan vēl nenopelnīt? Dalies informācijā ar draugiem, aicini tos pievienoties tiem tūkstošiem, kuri zin, kur meklēt risinājumu dažādās situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātrais kredīts var būt veids kā risināt īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.74 avg. rating (95% score) - 47 votes

Tavs komentārs